Příspěvky uživatele - 228.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 25.5.2016
A stejně jako ty parní lokomotivy které tu byly déle než třicet let, i ty dvoutakty rozhodně nepatří do starého železa. Nakonec poměr křovinořezů v dvoutaktu k čtyř mluví za vše. I když dle vašich názorů jsou to lokomotivy a nebo Trabant. Ano nakonec... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 25.5.2016
Pán už si vybral, přesto bych několik bodů k výběru. Budu tu obhajovat dvoutakty se kterými dělám skoro třicet let. 1. SPOLEHLIVOST,  za celou dobu jsem měnil snad jen pružinu spojky u Stihlu FS-360, to byla 50ccm mašina a nezničitelná,... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 24.5.2016
Běžnému uživateli musí křoviňáček vydržet ne jen osm let, ale celý život. Pokud bych vzal i blbou H-235 z Bazoše za pár tisícovek, dotáhnu šřouby, seřídím, vyměním filtry, mám za pakatel mašinku která bude fičet jak větr. Kdysi tu kdosi psal, že... celý příspěvek >
Krovinorezy Castor, 21.5.2016
Čtu že děláš v lese i s křovinořezem. A nekoupíš si Stihla kvůli vysoké ceně. Já ho nekoupím z důbodu vysoké váhy, zhruba o dvě kila vyšší než Huska. A pokud budeš mít lehký křovinořez, budeš vyžínat tak rychle že než se vosy proberou tak už budeš o... celý příspěvek >
Křovinořez pro drobnou ženskou, 16.5.2016
Na strunu slabý, jen nějaké drbky kolem plotku, na větší plochy nevhodný. Na travní trojzub s 3mm silné ocely nevhodný, je to na něj těžké a je to spojeno s velkými vibracemi. Na co je vhodný, už jsem to tu psal. Nejlépe na to koupit dvoubřitý nůž.... celý příspěvek >
Křovinořez pro drobnou ženskou, 27.4.2016
Jenom bych dodal, dvojzubé nože se dají koupit i 300mm. Tedy průměr trojzubů používaných u většiny křovinořezů. Snad jen ty kolem 50ccm mají 350mm. Už jsem psal že dvojzubé nože jsou lehké a to proto, že ocel má jen 1,6mm... to jsou takové... celý příspěvek >
Křovinořez pro drobnou ženskou, 26.4.2016
Dobrý večer,  jestli chcete vyžínat trávu strunou, pak tyto slabé vyžínače budou schopny dělat jen malé plochy. Musíte totiž držet stále plný plyn a struna si vyžaduje otáčky ten slabý křovińáček se utahá. Já strunu dávám na křovinořez 35ccm.... celý příspěvek >
Husqvarna 128 pilový kotoč, 10.2.2016
I ta 525 nebude na pilový kotouč žádný zázrak. Pokud to bude slabý nálet kolem cm v půměru, to pobere ten nůž. Pokud budete chtít uřezat břízku která bude mít pruměr 10cm, budete u toho stát jak trdlo. To už si raději vezmu mačetu. Já bych slabší... celý příspěvek >
Husqvarna 128 pilový kotoč, 9.2.2016
Mám podobný křovinořez a to 327, tak Vám můžu poradit. Poradí si i s vysokou buření a to i v profesionálním nasazení.Ta 327 má za sebou dvě sezony v lese. Ale musíte tam místo těžkého trojzubu nasadit dvoubřitý nůž 300x1.6mm, dá se koupit. Vybroušené... celý příspěvek >
Jak správně zaběhnout nový křovinořez, 18.10.2015
Ale kdepak :-), filtr molitanový propláchnu v jarové vodě a dám vysušit. Karbec potřebuje seřídit vyjímečně a že tu mašinu znám, trvá to chvilku.A čistím dvakrát za sezonu. Jinak nože břebrušuju v práci když ťuknu o kámen. Pokud urazín hranku, dám ho... celý příspěvek >
Jak správně zaběhnout nový křovinořez, 17.10.2015
Ještě doplním, zřejmě neděláte v lese protože jinak by Vás styl práce, přidávání plynu podle potřeby nepřekvapoval. Zkuste si představit buřeň výšky dospělého člověka. Nevidíte překážky tj. kamení... pařezy...haluze. Přes to všechno se musíte ve... celý příspěvek >
Jak správně zaběhnout nový křovinořez, 17.10.2015
U lehkých křovinořezů jsem začínal s H-235. Později jsem koupil 535 protože byla tuším o půl kila lehčí. Momentálně několik let dělám s 327RX jak jsem psal s lehkým nožem 300x1.6mm. Dělám běžnou údržbu. Ob den proprat filtr, občasné promazání převodu... celý příspěvek >
Stihl FS55 - chcípání při přidání plynu, 9.10.2015
Těžko radit na dálku.Já měl Stihl FS-360 a po něm 500, oba jsou to 50 ccm křovinořezy. Základní seřízení bylo L-1otočení a H stejně. Hčko jsem maximálně stahoval na třičtvrtě otáčky a Lko otevíral do jednačtvrt. Když mě donesl soused jakousi slabou... celý příspěvek >
Stihl FS55 - chcípání při přidání plynu, 9.10.2015
Co svíčka, je vypálená? Mě to přijde na málo benzínu, zkuste mírně pootevřít H.
Jak správně zaběhnout nový křovinořez, 3.10.2015
Ano jistě máte pravdu. Používám křovinořezy na vyžínání buřeně v lese a jinak jak ubíráním a přídáváním plynu to nejde. Úhlový převod není zadarmo a v buřeni nevidíte pařez natož kámen. Přesto jsem měnil jen jednou pružinu u spojky. A to byl firemní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika