Příspěvky uživatele - 114.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Písková fitrace do jezírka, 17.9.2015
Máí někdo zkušenosti s pískovou filtrací u zahradního jezírka? Mám na mysli tu, co se prodává např. k nafukovacím zahradním bazenům.
Chemie do jezírka, 15.9.2015
UV lampu jsem měl instalovanou za čerpadlem, za filtrem. Mam filtr do kterého teče voda samospádem a ponorným čerpadlem ve filtru jsem ji čerpal přes UV lampu zpět do jezírka. UV lampa prý má být před filtrem, což zatím není technicky možné. ... celý příspěvek >
Chemie do jezírka, 15.9.2015
S UV lampou nemám dobré zkušenosti. Používal jsem ji několik let a letos na jaře se mi rozbila. Voda v jezírku má úplně stejnou kvalitu bez ní jako s ní. Pořád je stejně zelená s různou průhledností. Jediné co působí je intenzivní vzduchování o... celý příspěvek >
Chemie do jezírka, 15.9.2015
Ano jedná se o živé jezírko. Tento přípravek jsem několikrát použil od "Vodnáře" a jezírko se částečně vyčistilo. Na povrch vyplavala spousta špíny, kterou jsem stahnul přes skimer mimo filtr. V jezírku mám cca 15 ti leté Koi kapry + spoustu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika