Příspěvky uživatele - 166.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
10 letá sekačka s BaS - kolísání otáček, 7.9.2015
Dotaz je sice několik let starý, ale dnešní odpověď by pro někoho mohla výt užitečná i v budoucnu. Nelze dobře odpovědět na tento dotaz, neboť specifikace stroje (sekačka ALKO 5 let stará) je nedostatečná - třeba tam žádnou membránu ani nemáte. Jak... celý příspěvek >
Homelite Xl 2 poměr benzín: olej, 7.9.2015
Dobrý den. Olej na spojce řetězu nevadí, s tím konstrukce stroje počítá, tomu se prakticky nedá zabránit (řetěz a jeho okolí je vždy od oleje). Poměr mazání motoru se u soudobých pil doporučuje provádět v poměru 1:50 až 1:40. Tady se ovšem jedná... celý příspěvek >
Jak na Bršlici - Kozí nohu?, 24.8.2010
Já měl brlišnici na skalce... komplet jsem ji zryl, hlínu prekatroval, polozil cernou fólii a zasypal oblázky. V místě, kde jsou kytky, prostě oddělám oblázky, vyříznu fólii a sázím. Ale je to odolná potvora, u krajů je schopna růst 20cm pod fólii a... celý příspěvek >
Pro milovníky betonových koryt, 10.8.2010
jako stavaři se mi tam ta rašelina taky moc nelíbí, v tom souhlasím s Mirkem. Na druhou stranu jsem našel tohle. Takže asi to taky vyzkouším, i když mi rozum říká ne...
Co je to za trávu, 8.6.2009
Mám vloni založený trávník (cca 200m2) a teprve letos se prakticky celý změnil v něco podobného jako je na přiložených fotkách. Někde jsem slyšel, že chemicky to asi nejde zlikvidovat, protože se jedná o jednoděložnou rostlinu (netuším, co to... celý příspěvek >
Založení sadu se sklonem na sever, 23.1.2009
Potřeboval bych poradit.Zdědil jsem sad o velikosti 6 arů.Je mírně svažitý a orientován na sever.Chtěl bych ho znovu osázet, protože většina stomů jsou zákrsky, které mají tvar topolů a odrůdy trpí stupovitostí.Jediný strom, který je v dobré kondici... celý příspěvek >
Určení odrůdy, 23.9.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, děkuji všem za užitečné rady. Vlastně nám ani tak nezáleží na jméně odrůdy jablek. Rádi bychom, aby byl strom pěkný a urodil zdravá jablka. Pokusím se využít všech vašich rad a ještě přikládám snímek bubáka.  Díky J.K.
Určení odrůdy, 8.9.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, před 20 lety jsme koupili zahradu s jabloní, která pravidelně bohatě kvete, ale jablek je při sklizni řádově 10 kusů. Stáří stromu odhadujeme na 25-30 let, plody jsou vždy umístěny jakoby na začátku letorostu. Prosím o určení odrůdy... celý příspěvek >
Orchidee, 30.10.2007
Mám Zygopetalum, dostala jsem ho k vánocům v roce 2006. Umístěné je na severním okně. Po odkvětu se začalo rozrůstat. Přes léto jsem ho umístila na balkon, kde bylo až do začátku října. Musela jsem ho přesadit, protože kořeny roztrhly původní... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika