Příspěvky uživatele - 27.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dozravani broskvoni v nasich koncinach, 9.8.2015
Pekný deň pán Petr, máte pravdu, tento teplý rok dozrieva Redhavenka aj u mňa na Kysuciach dokonca neskôr ako minulý rok - ešte stále sú tvrdé plody na strome aj keď už vyfarbené... Minulý rok som koštoval už 1.8. Môže to byť spôsobené možno skorším... celý příspěvek >
Papriky - problém, 9.8.2015
To ste vystihli pán S.P.,Ch., slizáci patria medzi najhorších škodcov vôbec... zožerú všetky najvzácnejšie plodiny, no že by po nich zostal pekne "vykosený" trávnik od púpavy a iných dobrôt, to nie... Papriky som vysadil tento rok po dlhšej dobe... celý příspěvek >
Papriky - problém, 8.8.2015
na tej druhej fotke to vyzerá ako vyžraté od slimákov. Ja mám takmer každú papriku takto znehodnotenú od španielských slizákov...najskôr mi žrali sadenice a teraz aj plody!
Vitis Mika, 8.8.2015
Zdravím, pozná niekto odrodu viniča "Mika"? Je to vinifera alebo rezistent? Máte skúsenosti s jej pestovaním? Je vhodná do okrajovej polohy 400mnm, chuť...? dik.
Meruňka Veselka, 6.8.2015
prosím Vás a ako je na tom Velita? dik.
Bifteková rajčata, 6.8.2015
tento rok skúšam pestovať rajčiak Pavlína od sema- mal by to byť kríčkový rajčiak "Beefsteak" typu. Už mi začína oranžovieť prvý plod, kríček potrebuje oporu, lebo by sa pod váhou plodov váľal po zemi, ale plody ako bifteky nevyzerajú, sú guľaté,... celý příspěvek >
Scvrkávání rajčat, 6.8.2015
mne toto robia paradajky, keď nie sú dostatočne zavlažené. Mám ich pri južnej stene a v týchto hicoch trpia. Rastlina pokiaľ nemá dostatok vlahy, tak si "berie" vodu z plodov, a tie sa potom scvrkávajú, či už sú červené alebo zelené... po zálievke sa... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika