Příspěvky uživatele - 209.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzení špeku, 8.1.2020
Teplotu si mohu nastavit jakou chci, ale v tomto směru jsem panic a tak se raději ptám.
Uzení masa, 8.1.2020
Já nenastřikuji, ale poctivě ho máchám 4-5 týdnů v solném láku 20%, každý týden uvařím nový lák, jinak mám stejný postup jako vy. Maso vytáhnu a nechám ho do druhého dne vychladnout ve skleníku. Pokaždé je maso jako dortíček a s vodou už nepříjde do... celý příspěvek >
Uzení špeku, 8.1.2020
Ahoj všem. Povedlo se mi sehnat 2 kila Iberského špeku, který jsem naložil do solného láku a chci ho vyudit. Na jakou teplotu bych ho měl udit, stejnou jako bůček? Pokud by se někdo ptal proč jen 2 kila, tak jsem vzal všechno co ještě měli na... celý příspěvek >
Spring Crest, 3.8.2015
Tak jsem v letošním suchém létě o Springcrest přišel. Už na začátku léta neměl skoro žádné přírůstky, ale ještě stačil odplodit a pak začal zasychat. Škoda.
Houby v trávníku, 19.4.2015
Od té doby, co nám jistá zahradnická firma odborně zasela do odborně připraveného, dovezeného substrátu, se nám též na zahradě množí houby, které se na našem pozemku nikdy dřív nevyskytovaly. Hrůza, stále je ničím, ale není to nic platné. Běžné... celý příspěvek >
Přechlorovany bazen + vysoké PH, 12.8.2014
Kyselina sírová není kyselina chlorovodíková, nýbrž H2SO4. Máte v tom hokej.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika