Příspěvky uživatele - 228.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sousky v cizim lese, 30.8.2016
Jsem ochoten respektovat takove soukrome vlastnictvi, ktere neohrozuje moje zdravi a majetek :-). A vzhledem k mnozstvi prirozene spadlych sousek, ktere jsem na pozemku mel, neverim, ze najednou prestanou padat. Zvlast, kdyz nektere z nich jsou uz... celý příspěvek >
Sousky v cizim lese, 30.8.2016
A az budeme sazet nove stromy, souska na nas spadne a nekoho zabije... tak kdo bude odpovedny :-)? Ja, ze jsem tam nekoho poslal, i kdyz jsem si byl vedom nebezpeci? Nebo majitel sousedniho pozemku? Nebo nikdo :-D?
Sousky v cizim lese, 30.8.2016
Ono o to drevo ze sousek opravdu nejde, po vykaceni meho pozemku mam dreva na mnoho let dopredu. Jde mi vyslovene o bezpecnost, az budeme sazet nove stromky a o to, aby mi pak ty sousky neposkodily vysadbu. Sousedni pozemek je dlouha nudle, 6 metru... celý příspěvek >
Málo vody v studni, 13.4.2016
Kazdopadne prosim destovou vodu opravdu do studny jiz nepoustejte. Nevim jak u Vas na vychode, ale v civilizovanych zemich na zapad od Vas je toto zakazane zakonem!
Napustit nyni bazen a vytapet tepelnym cerpadlem, kdyz neni zima?, 26.12.2015
Vyplatilo by se to jen pokud byste meli solarni kolektory a bazen vytapeli "zdarma." Nejde totiz jen o denni maximalky, ale nejvetsi teplotni ztraty budou pri rannich teplotach kolem nuly. Ovsem pokud se chcete koupat i nyni, mate dve moznosti. Bud... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 23.12.2015
Jak ho ta rostlina dopravi dolu?? Rostlina nema zadny obeh se srdcem, ktere by pumpovalo a nasavalo mizu. Pohyb mizy v rostline je vysledkem sloziteho procesu determinovaneho na zaklade rady charakteristik determinovanych vlhkosti prostredi, tj. pudy... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 22.12.2015
Ach jo. Muzete mi rici, jake asimilaty muze rostlina do korenu dopravit, kdyz nema jeste zadne listy??? Mluvime o jaru, kdy listy jeste nejsou narasene. Respektive bavime se celou dobu o parezech... co by asi tak parez mel dopravovat do korenoveho... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 22.12.2015
Nu zvolil jste spatnou metodu. Krouzkovani kolem celeho obvodu kmene je urceno pro starsi stromy, ktere jiz maji snizenou schopnost tvoreni vymladku. V pripade vyuziti krouzkovani u naletu je vhodnejsi spise neuplne krouzkovani a postupne oslabovani... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 22.12.2015
Pane Vyslouzil, na jare je pohyb mizy jednosmerny prave proto, ze korenovy vztlak vyrovnava obsah vody v korenech a nadzemnich pletivech. Po jarnim zavodneni samozrejme zacne fungovat pohyb obemy smery, nicmene i tak muze pri velkem zavodneni pudy... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 21.12.2015
Krouzkovani neni nesmyslne, naopak je to nejefektivnejsi a nejlevnejsi zpusob, pri kterem nehrozi zmlazovano a vznik akatove dzungle. Ne kazdy je ochotny pouzivat chemii a pro ty to je ideal. Pouzival jsem to tam, kde jsem nespechal. Tam, kde jsem... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 21.12.2015
Jasne, likvidoval jsem jen par stovek akatu, nic moc zkusenosti :-).
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 21.12.2015
Je videt, ze jste nikdy nelikvidoval akaty :-). Pouziti neredeneho herbicidu muze byt naopak jeste horsi, nastudujte nejdriv obecne zasady likvidace akatu, napr. zde..
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 21.12.2015
Ono tomu tak uplne je :-). Pohyb mizy v rostline je ovlivnovan radou parametru, netreba zachazet do detailu, zasadni ale je, ze na jare zcela prevazuje korenovy vztlak a pohyb mizy je de facto jednosmerny, proto jakakoliv aplikace herbicidu bude mit... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 20.12.2015
A i B je spatne. Pokud na jare kminky seriznete, tak miza proudici ven herbicid "nepusti" do korenu a efekt bude minimalni. To se pouziva ke konci leta, kdy se naopak ve velkem ukladaji zasobni latky do korenu. Doporucil bych spis variantu C - nechat... celý příspěvek >
Kastanovnik, 29.6.2015
Vosicky to snad nejsou, kupoval jsem je za par korun v lesoskolkach, ktere si je samy pestuji:). Uvidime, prihnojim, zkontroluju pripadnou hnilobu a dej se vule bozi.... A nebo stromek vztekle vyhodim a na podzim dam novy:).
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika