Příspěvky uživatele - 181.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dětské hriste, 9.6.2015
Dobre takže je lepší houpacku oddělit úplně aby byla na dvou A a nebo jednu stranu mužů pridělat k domečku a na konci dvě A ve finále je to asi to same akorad pribyde jeden dětský prvek a to ten prulez. Mužů všechny ty tramky a zavetrovani po... celý příspěvek >
Dětské hriste, 8.6.2015 Obsahuje fotku
Tak přidáván FOTA není to úplně co vých chtěl ale něco podobneho
Dětské hriste, 8.6.2015
Sorry za ty chyby mám nakej chytrej moooooderniiii mobil a je na ... Nepochopil jsem vas stěna otvorama)???
Dětské hriste, 8.6.2015
Ještě vých se chtěl teda zeptat na ty Acka se dají taky použít teda tyhle zatloukavaci patky stím ze by šli na šikmo? Tím ze neumím úplně truhlářské spoje bude stačit teda když to zavetruji vše jenom tema paskama uhelnikama patkama a tak jo? Ještě... celý příspěvek >
Dětské hriste, 8.6.2015
Děkuji děkuji každá rada je mi cenna... Jo na tyhle patky jsem to chtěl právě dat pak jsem si říkal ze to nebude stačit ze to zabetonuji.. Ale pokavad vám to drží na tomhle 12 let tak není co resit.. Privat bych vaše foto... A dík za upozornění na tu... celý příspěvek >
Dětské hriste, 8.6.2015
Tak děkuji za rady taky jsem si to říkal ze bude lepší na tu houpacku udělat dvě A ale pak jsem viděl jedno A připojené k H takže je fajn ze stě mi poradil.. Tramky asi použijí 10x 10 jenom kvůli vzhledu. OSB mám takže je to fajn.no pískoviště právě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika