Příspěvky uživatele - 232.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimaci oziraji vsechno listi na vysazenych ovocnych stromech, 22.5.2015
Zkuste kmínek omotat odizolovaným měděným drátem, ne takovým tím lakovaným na trafa a tak, ale elektrikářským, třeba to pomůže, někde tady na foru řešili měděné plechy kolem záhonu, že to slimák nepřeleze, tak by to mohlo fungovat i takhle, prostě... celý příspěvek >
Rybíz, je to vírový zvrat?, 5.5.2015
Taky jsem ořezal všechny podezřelé větvičky a zatím to vypadá v pohodě, tak uvidím. Pokud ale budou plody zase jak broky tak pujde žehem.
Jen tak pro zajímavost. Ředkvičkový nepovedený list, 1.5.2015 Obsahuje fotku
Jen tak pro zajímavost zde dávám foto listu ředkvičky, který se nějak zapoměl rozdělit a vyrostl z něj trychtýř :-)
Kapková závlaha do skleníku, 26.4.2015
Ty závlahy jsou dělané na 0,5 baru, ale při tom tlaku musím mít kapače skoro zavřené, jinak je z něj postřikovač, ale myslím, že to je jeho původní určení (irrigation - zavlažování) takže když je více pootevřete, mělo by to fungovat a pokud je... celý příspěvek >
Kapková závlaha do skleníku, 25.4.2015
Tyto sady z Číny mám ve skleníku taky. Jako páteřní rozvod stačí použit černou hadičku 16 nebo 20 mm, do ní mám připojené 20-80cm kousky té tenké hadičky, která je součásti sady a na koncích jsou kapače. Já to mám přes omezovač tlaku napojeno na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika