Příspěvky uživatele - 210.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém s asijskou hrušní, 10.6.2015
Vážení kolegové, problém, který popisujete máme v naší firmě na asijských hrušních už tři rokyProdáváme totiž sazenice révy vinné a tyto hrušně jsme vysadili před firmou jako zajímavé stromy, lidi to lákalo a zajímalo.Nyní nám dělají jen ostudu.Tyto... celý příspěvek >
Hydrostatická převodovka, 22.5.2015
Zdravím, v každém případě si zkontrlujte množství oleje v převodovce, zda ho není málo. Pokud máte vyrovnávací nádržku oleje, plní se do 1/2. Myslím, že mám podobný typ traktoru - Expert 92.160 H, tam nádržka není. Převodovka je Tuff Torg K46,... celý příspěvek >
Kultivátor, 21.5.2015
Zdravím, u kultivátoru Hecht 755 je možné hloubku kypření nastavit, takže pro setí kypřím na malou hloubku. Původní dotaz byl na přípravu půdy pro sázení brambor, kde používám maximální hloubku kypření. Jak jsem již psal v případě mojí těžké... celý příspěvek >
Zlodějina Kavapo, 1.3.2015
Dobry den musím se také připojit k té velké řadě nespokojenych dne 28 02 15jsem koupil 10 ks slepiček, bohužel jsem je nemohl přebrat osobně, Při přebirání jsem byl velice sklamán myslel jsem že mi přivezli holuby za nehoráznou cenu a to za 180 kč.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika