Příspěvky uživatele - 111.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc merunky, 10.11.2008
Děkuji vám, za vaše rady a zkušenosti o které se dělíte se začátečnicí. Hezký večer Lenka
Nemoc merunky, 9.11.2008
děkuji za radu.A čím je to způsobeno?Děkuji
Nemoc merunky, 9.11.2008
Dobrý večer. Prosím o radu.Dnes jsem zjistila, že na merunkách a broskvoni, které jsem vysadila na jaře, těsně pod korunkou a v úžlabí větví je jemně prasklá kůra a zůstává tam bezbarvý rosol. Poradíte mi jak stromky ošetřit a čím je tato nemoc... celý příspěvek >
vodní myši - hryzci, 1.5.2008
ezký večer. Děkuji všem za rady, které jste zde uvedli.Po dnešní prohlídce zahrady zjištuji, že nezůstal ušetřen žádný záhon. Po obšlapání sazenic, cibule, jahod... o bramborách, ty jsou projeté po celé délce brázd raději ani nemluvím.Je vidět asi 15... celý příspěvek >
vodní myši - hryzci, 30.4.2008
V březnu jsme vysadily několik ovocných stromků. Pozemek se zdál v pořádku. Stromky se nám krásně zazelenaly, ale nyní při zalevání zjištujeme, že voda nalitá do misky u stromku se rychle vsakuje no a vytéká o kus dál proudem ve svahu.Po utěsnění... celý příspěvek >
hruškový semenáč nebo kdoule, 23.3.2008
Hezký večer.Potřeboval bych poradit.Koupil jsem ve školce hrušni Boscova lahvice-podnož hruškový semenáč a Lukasovu -podnož kdoulon Amsdenova.Chtěl jsem obě na hr. semenáči, ale bylo mě řečeno, že Lukasova s plánětem špatně srůstá a proto je lepší... celý příspěvek >
Chrudimská, 17.3.2008
Slyšel jsem na Chrudimskou samou chválu, ale dá se těžko sehnat.Vyberete si vhodnou odrůdu a pak zjistíte, že jí neseženete.Dala by se nahradit jinou rovnocennou odrůdou /v odolnosti k šárce, spolehlivou plodností,/ do podmínek Vysočiny?
vienska nebo boscova, 17.3.2008
Děkuji za odpověd.Už se těším na výsadbu.Tak ať dobře rostou. Hezký den
vienska nebo boscova, 16.3.2008
Máte pravdu,že hledám informaceve starší pomologii.V naší oblasti se teprve zahrady zakládají, tak na radu k sousedům zajít nemůžu.Řešil jsem to proto tímto způsobem.Stromy hrušní v okolí jsou podél silnic a pár velmi starých jedinců na nedalekém... celý příspěvek >
Chrudimská, 16.3.2008
Chtěl bych se zeptat jakou máte zkušenost s odrůdou Chrudimská? Co se týče pravidelné plodnosti, odolnosti k šárce. Výsadba na vysočině /430m/. Děkuji
poradite s tresni, 14.3.2008
Děkuji za odpověd. Nejméně vzrůstná je Van. Jak na tom jsou ty zbývající? Pokud jsou hodně bujné dá se koruna udržet v potřebné velikosti, aby tím p otom strom netrpěl?  Krásný den
vienska nebo boscova, 14.3.2008
  Ptáte se, které dvě odrudy.Myslím tím doporučené Viennská a Konference.Nechci za kazdou cenu nakoupit stromky, ktere u nas nabízejí.Ze zkušenosti vím,že by pro mě byla nejvhodnější Pařížanka nebo Williamsova, protože jí zrovna mají v nabídce a... celý příspěvek >
vienska nebo boscova, 13.3.2008
Nestanovil jsem si kriteria, ty podminky jsou dané,ale obě doporučené odrudy jsou vhodné do vyšších poloh.Proč by se jim nemohlo dařit?
vienska nebo boscova, 13.3.2008
dekuji vam za odpoved mam na vas dotaz : v pomologii starsí vydani pisi, ze viennska je proti mrazu malo odolna, ale hodi se i do vyssich poloh. jak je to mysleno?
poradite s tresni, 13.3.2008
Mohl by me nekdo poradit s vyberem tresni 2 druhu pro oblast okraje vysociny asi 410 metru nad morem pozemek je v blizkosti rybnika nebube to problém?jinak celkem sussi misto  mezi poli. Sla by Van, Kordie nebo Techlovan? Dekuji. A jaka... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika