Příspěvky uživatele - 168.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s nevyužívanou zahradou?, 9.3.2022
Prodat
Rubinola, 7.3.2022
Mám na to stejný názor. Vystřihejte pouze větve co zbytečně zahuštují korunu a hlavně nic nezkracujte na 3 očka :)
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 3.11.2021
Dobrý den, tak ja na podzim zasadil třešen:  Kaštánka, Velká černá chrupka, Jánovka mšenská, Van,Karešova, Kordie,Regina, Burlat Hrušen: solanka, šidlenka,Hárdyho máslovka, Konference.Jabloně: Matčino, Panenské, Malinové, Košíkové,... celý příspěvek >
Lumigreen, 6.6.2021
Ja objednala již celkem dvakrát, vse v naprostém pořádku, přišlo vše jak mělo, v krátkém čase, velmi jsem spokojená z kvalitou, rostlinky se ihned uchytili, budu objednávat znova. Zatím nejlepší zahradnictví které jsem měla, maximální spokojenost!
Zakvitnuta Rubinola po vychovnom reze, 21.5.2021
V tom případě jste měl, ten terminál zkrátit mnohem vice. Měl by být o cca 10-15cm výše než kosterní větve.
Prasklá kůra od vrchu dolů, 27.3.2021
Dobrý den, je to tzv. mrazová deska způsobená sluníčkem v zimě. Proto se kmeny na zimu natírají bílou barvou, aby se kůra přes den moc nezahřívala a nedocházelo k velkým tepelným změnám v noci. Ošetřil bych to stromovým balzámem a příští rok natřel... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 13.3.2021
Dobrý den, před týdnem jsem si přivezl do jezírka 400m2 100 pd a 100 sivenů 15cm. Zkouším je krmit granulemi a vůbec nereagují. Myslíte, že až se oteplí, tak začnou žrát?Děkuji
Ovocné stromy v oblasti pohoří Brdy, 16.1.2021
Dobrý den, záleží co Vám chutná. Jabloně, třešně, švestky, hrušně, Vám tam určitě půjdou. Pak už jen vyberte odrudy. Já bych z jabloní zasadil např. průsvitné letní a bohemii na podnoží mm106.Třešen bych dal kordií a karešovu na podnoži colt.... celý příspěvek >
Paprika, Česká raná - znáte?, 25.2.2015
Paní Kateřino, myslíte ty fazolky, co jsem dávala fotky k mému příspěvku barevné fazole? do Gengelu jsem psala, abych se zeptala jaké to jsou a neodepsali. Tak objednám příští rok. nebo nevíte pod jakým jménem se tam ty fazolky prodávají ty barevné,... celý příspěvek >
Paprika, Česká raná - znáte?, 24.2.2015
Papriky má pěstitel ze stranek potravinovezahrady.cz Ale jak píše paní Kateřina, nemění neprodává. Tvrdí, že mu to neumožňuje zákon. Zkoušela jsem ho přemluvit, ale marně. Jediný způsob jak semínka získat je zúčastnit se jeho semínkového kurzu a tam... celý příspěvek >
Paprika, Česká raná - znáte?, 23.2.2015 Obsahuje fotku
Paprika, Česká raná Tahle odrůda zvaná “česká raná” je sice pálivá, ale když se z plodů vyberou semínka a vyříznou přepážky a když se opláchnou vodou, stane se z ní nepálivá. Raná s červenými plody.  Jedná se o geneticky rozmanitou odrůdu, což... celý příspěvek >
Barevné strakaté fazole, 23.2.2015 Obsahuje fotku
Pěstujete někdo barevné fazole, černobílé strakaté, nebo jinak zajímavě barevné?
Červený rybíz Karlštejnský úrodný - máte někdo?, 22.2.2015
Děkuji Lído a máte tento rybíz? Veronika
Červený rybíz Karlštejnský úrodný - máte někdo?, 21.2.2015
Pěstujete někdo Červený rybíz Karlštejnský úrodný? Jakou máte zkušenost?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika