Příspěvky uživatele - 210.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrudu do nadmořské výšky 650 metru?, 31.1.2015
Zdravím Je mi líto, ale mi se nebavíme o 420 m.n.m, ale o 650. Je mi jasné. že v tropech porostou jabloně i v 2000 m.n.m. Klima nadmořské výšky ovlivňuje i vzdálenost od rovníku. To mužu argumentovat i to, že ve 100 m.n.m ve Skodsku... celý příspěvek >
Jakou odrudu do nadmořské výšky 650 metru?, 31.1.2015
Zdravím Vás anonime 153,9 Když už používáte mé jméno tak se představte a řekněte od kud jste. Ale podle toho, že máte na teploměru - 35ˇC tak usuzuji, že máte stromy na Kvildě.  Já jsem zažil max. min. teplotu - 30 a s jabloněmi to... celý příspěvek >
Berlepschova reneta, 31.1.2015
Zdravím p. Petře Omlouvám se, ale jak čtu Váš příspěvek z jakého koliv úhlu stále chápu, že se o ní zajímáte nebo ptáte. Já jsem se pouze zamýšlel nad Vaší chuťovou rozmanitostí (podle zájmu o odrůdu), Denár jsem uvedl, protože Vám nechutná a nad... celý příspěvek >
Jakou odrudu do nadmořské výšky 650 metru?, 29.1.2015
Zdravím JZ Musím Vás upozornit, že mé zkušenosti jsou z velkovýrobního sadu z 550 m.n.m. Rozhodně nechápu kde berete názor, že nerespektuji mrazuvzdornost odrůd, když jí v článku uvádím. A nechápu proč by ji měl někdo řešit, když jabloně bez... celý příspěvek >
Kvíz pro Petra von Pardubitz (i pro ostatní), 28.1.2015
Zdravím p. Stando Musím přiznat, že jste mě potěšil, že si Vanda zachovala byť je to pozdně podzimní odrůda uchovatelnost do ledna. V minulích letech to zvládala do vánoc. (Jonalord mě chuťově nenadchnul) sadař vlada
Berlepschova reneta, 28.1.2015
Zdravím a přeji Vám úspěšný rok 2015 Musím se přiznat, že mě začínájí docela zajímat Vaše chuťové vlastnosti. Produkta Vám chutná, Denár neumíte vyzvracet a teď Berlepš. Tato odrůda má pouze tyto dobré vlastnosti : mrazuvzdorná,... celý příspěvek >
Staré německé odrůdy, 28.1.2015
Zdravím To by mě zajímalo čemu říkáte nebo uvádíte nadprůměrný cukr. Pro mě je nadprůměrně sladký Golden, ale když ho porovnám s Booscopem tak Booscop je kyseláč. Není pravda, že všechny kožuchy jsou nadprůměrně sladké. Sladké jsou pouze... celý příspěvek >
Houba na révě, 4.1.2015
Pánové, děkuji za projevené názory, zařídím se podle nich.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika