Příspěvky uživatele - 11.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vytažené startovací lanko - pila Hecht 956, 26.11.2014
Nechápu podstatu vašeho nic neříkajícího, řekl bych, až matoucího příspěvku do diskuze (opření pružiny o drážku - to fakt nevím jak vypadá), a kromě jiného jsem včera už psal (o pár příspěvků výše), že jsem dal pilu do servisu.
Vytažené startovací lanko - pila Hecht 956, 26.11.2014
Moc díky. Teď mi to je jasný. Když jsem to poprvé rozebral, tak ten konec pružiny byl krásně stočený do očka s průměrem cca1,5mm. Zprvu jsem si myslel, že byl konec pružiny nasazený na nějaký kolíček, který se ulomil. Jedním z mých pokusů bylo... celý příspěvek >
Vytažené startovací lanko - pila Hecht 956, 26.11.2014
Už jsem si přivezl opravené startování ze servisu. Žel servismen nebyl přítomen, aby mi řekl co a jak udělal. Pouzdro pružiny a kladka jsou původní, a rozebírat dál to nechci. V mém příspěvku z 24.11. z 8:20hod. je věta: "Přikládám odkaz na fotky... celý příspěvek >
Vytažené startovací lanko - pila Hecht 956, 26.11.2014
Díky za podrobný popis. Žel konec pružiny (kde je to malé očko) jsem neúspěšnými pokusy několikrát zdeformoval a rovnal. Ve čtvrté větě píšete o kolíku, který jistí konec pružiny - pravděpodobně se ten kolík ulomil (proto jsem nemohl přijít na... celý příspěvek >
Vytažené startovací lanko - pila Hecht 956, 25.11.2014
Díky za pomoc. Vzdal jsem to a dám vydělat servisu.
Vytažené startovací lanko - pila Hecht 956, 24.11.2014 Obsahuje fotku
Přikládám odkaz na fotky rozebraného startování.
Vytažené startovací lanko - pila Hecht 956, 23.11.2014
Dobrý den, prosím o technickou radu. Startovací lanko se nenamotalo zpět na kladku startéru. Po demontáži jsem zjistil, že pružina startéru není prasklá, pravděpodobně druhý konec pružiny (který je zakončen malým očkem - průměr cca 3mm) odněkud... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika