Příspěvky uživatele - 138.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2015, 9.4.2015
Koukam, ze jsem nebyl prihlaseny. Jo a jeste jeden poznatek. Ta dve rajcata, ze kterych jsem bral F2 seminka, byla chutove uzasna. Myslim si ale, ze to mohlo byt tim, ze jsem je nechal nechal trochu vic uzrat pred konzumaci (vyberem semen).
Rajčata pro sezónu 2015, 9.4.2015
Ja take dneska zasel 53 semen Philovita F2. Myslim, ze v klidu vse stihnou bez problemu. Ale mame jizni okna, budu jim pres noc svitit zarivkou a za 2-3tydny je soupnu do skleniku, takze budu malinko "podvadet" :) Jsem zvedavy, kolik z tech... celý příspěvek >
Papriky 2015, 27.1.2015
Nerad to rikam, ale 37 je hodne.. spousta (mozna vetsina) semen uz to ma mozna i za sebou. Optimalni teplota bude spis nekde mezi 23-26 stupnu. Pokud se bavime o sladkych paprikach. Mozna se najde nekdo, kdo prosazuje trochu jine rozmezi teplot, ale... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 21.11.2014
Zdravicko. Ja planuju po letosni katastrofe s plisni bramborovou: Philovita Phantasia Mini san marzano Golden Currant (jako jedine spolecne s mini san Marzano mi prezili tu plisen na zahradce) dale v omezenem mnozstvi: sungold... celý příspěvek >
1. výpal ma barvu jako Glacidet - modrozelenou, 7.6.2010
Ahoj, tak jen jeste davam vedet jak vse dopadlo- chladič byl uspěšně propláchnutý kyselinou solnou..  a ze z toho chladice tekl teda humus... jsem se od chemika dozvedel, ze kyselina solná "požírá" jen ten oxid a samotnou měď nechá... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika