Příspěvky uživatele - 196.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Málo hroznů, 9.11.2014
No měla asi do 10 květů
Uschnutí nově zasazených tůjí, 9.11.2014
Ty tůje jsem po zakoupení nechal asi 20minut ponořené ve vodě, a baleni kořenů jsem rozrušil.Sadil jsem tuje po prvé a až potom co začaly chřadnout jsem tady zjistil že se nemaji prvni rok hnojit ke kořenům tak asi to bude z toho.No uvidím snad se... celý příspěvek >
Málo hroznů, 9.11.2014
Loni jsem pozbíral na naší zahradě cca 60 kg hrozna, ale letos vyrostlo asi jen 5 trsů, tak nevím proč?Jestli jsem révu moc na podzim ostříhal, nebo je chyba někde jinde.Letos ji budu stříhat až na jaře a uvidím jestli se to změni.ostatní kolem kteří... celý příspěvek >
Uschnutí nově zasazených tůjí, 9.11.2014
Před 2měsíci jsem zasadil 8 tůjí smaragdt vysokých cca100cm a do týdne všechny ve spodní části začali rezavět a nakonec uschnuly.Po zasazení jsem je dostatečně zaléval, tak nevím čím to bude (v blízkosti mam další tůje ale starší a ty jsou ok).No... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika