Příspěvky uživatele - 111.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznáte druh dýně?, 16.10.2014
Je to tak, jak píše pan ivan z okénka. Je to Cucurbita moschata (tedy tykev muškátová), odrůda Sucrine du Berry jak jsem již psal. K muškátovým tykvím patří i dost tykví typu Butternut (z angličtiny máslový oříšek), je tam několik nehybridních tykví... celý příspěvek >
Poznáte druh dýně?, 13.10.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, svým skromným odhadem bych řekl, že se jedná o výbornou tykev muškátovou francouzského šlechtění - odrůda "Sucrine du Berry", sám je pěstuji již dlouho, patří k mým nejoblíbenějším, jsou výborné k přípravě sladkých pokrmů. Zmiňuji... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 30.7.2014
Dobrý den, tykev Melonette jsem nikdy nepěstoval (neměl jsem osivo tohoto druhu) a tak nemůžu srovnávat s tím, co pěstuji já. Z informací na internetu jsem zjistil, že by tato tykev měla být chutná a sladká, akorát mě trochu překvapuje, že se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika