Příspěvky uživatele - 219.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je?, 22.10.2017
Přemýšlím nad tím, jak hezky jste mi poradil. Byl vznesen dotaz, nejsem pěstitel ani zahradník..co nevím, musím zjistit nebo se zeptat..od toho jsou založená fora... Jsem vděcný každému, kdo normálně odpoví... I na mé hloupé nepěstitelské... celý příspěvek >
Co to je?, 22.10.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, používám Floraself okrasný trávník... a opravdu jsem tam našel zmínku že obsahuje cca 5% Festuca rubra... problém je, že ji má být 5 % a mě připadá, že je tu jen tato tráva... možná se ptám hloupě..ale je tato tráva plevelem...? Na jedné z... celý příspěvek >
Co to je?, 20.10.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, dlouhodobě jsem se snažil dát dohromady trávník který byl v zatravňovacích dlaždicích... po pracné likvidaci všemi možnými způsoby (opakovaný totální herbicid, vytrhání, a odvezení většihy zeminy) až ke konečnému zasazení trávy, jsem... celý příspěvek >
Větrné čerpadlo, 10.9.2017 Obsahuje fotku
Připojuji ještě výkres pístového zdvižného čerpadla z PVC trubky 75 mm.
Větrné čerpadlo, 10.9.2017
Dobrý den! Po téměř 7 letech od napsání tohoto příspěvku jsem se rozhodl znovu napsat a zhodnotit toto své čerpadlo (12 lopatek, 1,8 m průměr vrtule). Čerpadlo funguje od roku 2004 bez větších zásahů. Odstranil jsem jen výše popsanou brzdu a... celý příspěvek >
Acer palmatum - řízkování, 13.10.2014
Tak po hledani na internetu jsem zjistil zatim že jdou dobře řizkovat tyto kultivary: Acer palmatum Katsura  acer palmatum deshojo
Acer palmatum - řízkování, 12.10.2014
Nenajde se važně někdo kdo by měl skušenosti s řízkovanim jednotlivych kultivaru? Niže jsem vypsal kultivary ktere by se měli nechat sehnat, chtěl bych si pořidit alespon deset kultivaru, ale nevim ktere by byli vhodnek řizkovaní a ktere ne... celý příspěvek >
Acer palmatum - řízkování, 9.10.2014
Mam v planu si koupit několik rostlin jako mateční rostliny a tak bych rad si koupil nějaké které bodou pro to vhodné. Abych neutratil penize a pak nezjistil že jsem si vybral špatně. Taky se chci kouknout na internet a z vhodnych si vybrat ty ktere... celý příspěvek >
Acer palmatum - řízkování, 9.10.2014
chtěl bych si vypěstovat vice kultivaru tohoto javoru a rád bych i některé které rostou rychleji a dorůstaji větších rozměru.  Chtěl bych poradit hlavně jake kultivary dou dobře řizkovat abych věděl které zvolit, a kterým se naopak vyhnout.... celý příspěvek >
Acer palmatum - řízkování, 9.10.2014
Dobrý den, potřeboval bych poradit jaké kultivary Acer palmatum se daji snadno řízkovat a které naopak špatně nebo vůbec? děkuji Pak bych ještě měl jednu otazku a to jake kultivary Acer palmatum rostou nejrychleji?... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 7.11.2013
Dobrý den všem zahradníkům. Když jste narazil na ruský rýč, tak ten vypadá úplně jinak. Pracuje se s ním takto viz. video. Já jsem si ho udělal a jsem s ním velmi spokojen.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika