Příspěvky uživatele - 131.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilát - zlatavá barva, 2.10.2014
Vše je nerez.
Destilační kolona Keg, 26.9.2014
Jenom doplnění informace, výsledky z laboratoře ukázali 1,5% methanolu v 64% destilátu, tak to si myslím, ze je docela dobře /jednalo se o 3l jádro/. Dale mám 1,5l dokapu, jimaneho do 30%, který je na rozdíl od jádra cítit hruskami, mohu to namíchat... celý příspěvek >
Destilační kolona Keg, 25.9.2014
Zkousel jsem KEG ponořit do velkého hrnce s slanou vodou, ale nedostal jsem v klobouku víc než 82 stupňů a to po dost velké době. Potom jsem dal na dno KEGu tal z sporáku a výsledek byl sstejny, možná i horší, teplo utíkalo bokem. Nejlepší... celý příspěvek >
Regulátor průtoku chladicí vody, 25.9.2014
Dobrey večer, Mohl bych vas požádat o tip na teplotní regulátor chladicí vody? Děkuji 
Destilační kolona Keg, 24.9.2014
Udelal jsem někde chybu??
Destilační kolona Keg, 24.9.2014
Zdravim, Udělal jsem první test teto kolony a říkal jsem si ze by vas možná zajímal výsledek. Kvas: hrušky, precedil jsem cca 30 - 35 l kvasu Při teplotě v klobouku 85 - 92 stupňů /za refluxem 75 - 81 stupňů/  jsem oddělil z filtru a... celý příspěvek >
Destilační kolona Keg, 9.9.2014
Zdravím všechny, Obracim se na vas s dotazem co si myslíte o teto koloně na prodej? Pripalovani bych řešil vložením kegu do většího hrnce s vodou. Je nutné u teto kolony jimat zvlášť predkap /methanol/ nebo je zadržen v tech dvou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika