Příspěvky uživatele - 248.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot k silnici, 16.8.2014 Obsahuje fotku
Kdoulovec dorůstá kolem 2m, navíc má trny a tráva se z keřů nedá pořádně odstranit - pracná údržba. Vřes potřebuje specielní zeminu a spíš slunce. Ta dřevitá mochna je vděčná, kvete celé léto. Tavolníků je zas spousta druhů, od nízkých až po vyšší... celý příspěvek >
Živý plot k silnici, 16.8.2014
Pokud byste chtěli něco menšího vzrůstu - jen pro oživení - tak mochnu dřevitou v různých barvách, nebo nízké tavolníky. Obojí je i u nás v ulici v pruhu podél chodníku. Zálivka je nutná jen po... celý příspěvek >
Firma Lukon Glads, 15.8.2014
To je divné, že posílali hosty s listy, mně vždycky přišly jen puky s kořeny...  Lída
Firma Lukon Glads, 14.8.2014
U obou firem nakupuji již delší dobu, u každé jsem měla jednu reklamaci (záměna odrůdy lilie a trvalky), obě obratem vyřízeny k naprosté spokojenosti. Hosty od obou mám také, jsou v pořádku - jen upozorňuji, je konečné vybarvení host se objeví až cca... celý příspěvek >
Kvetení hortenzií, 14.8.2014
To závidím, to musíte mít velkou zahradu... Já mám jen jednu obyčejnou a latnaté ty dvě uvedené - a to uvažuji, že VF někomu věnuji, protože mi vadí to ohýbání květů.           Lída
Co je Vierbeere?, 13.8.2014
Překladač: Berry ovoce má v dnešních zahradách velký žádoucí, sběr a Naschgärten jsou některé rodinné zábavy, jahody, maliny, ostružiny, angrešt, rybíz všichni víme, ale nyní potřebujeme ještě Vierbeeren®? Odpověď zní: To záleží na okolnostech.... celý příspěvek >
Oullinská renglóda, 13.8.2014
Také mi sem tam zežloutne list a opadne... Jinak loni sázená ryngle musí nejdřív zakořenit a povyrůst, až pak pokvete .             Lída           
Likvidace porostu a nové osazení, 13.8.2014 Obsahuje fotku
Zkuste kousek osázet mochničkou (Waldsteinia ternata), je to stálezelená trvalka, pěkně se rozrůstá - z kousku máte za chvíli porostlou plochu. Kde ji nechcete. prostě ji odtrháte. Roste ve stínu i na slunci, plevel mezi sebe nepustí. Kvete koncem... celý příspěvek >
Kočka a mléko?, 12.8.2014
Některé kočky mléko snášejí bez problémů, některé nedokáží zpracovat laktózu a mléko jim způsobuje průjem. Je to rozdílné kus od kusu.     Lída     
Nákup v zahraničí, 12.8.2014
Pokud se vám jedná o pokojové ibišky, podívejte se u nás na webové stránky Zahradnictví Laelia. Sice s nimi zkušenosti nemám, ale nabídku mají pěknou.        Lída
Přestavba jezírka, 12.8.2014
Dočasně odvést pramen jinam - a máte volné pole působnosti...   Lída
Opuncie substrát, 12.8.2014
Kvalitní kompostová zemina a drobný štěrk v poměru 1 : 1. První dny po přesazení nezalévat, aby se zahojila drobná poranění kořenů vzniklá při přesazení. Kolem krčku rostliny je dobré dát trochu toho štěrku, chrání před hnitím. Pokud ji máte venku,... celý příspěvek >
Zanedbaná broskvoň, 12.8.2014
Ta práce s nejistýn výsledkem (spíš špatným) nestojí za to, navíc ani nevíte, jaké má plody. Vzhledem k tomu, že broskvoně jsou krátkověké stromy a po výsadbě brzy plodí, tak bych strom zlikvidovala a zjara v době rašení vysadila stromek nový -... celý příspěvek >
Roubovat nebo vysadit novou, 12.8.2014
Pokud není stromek příliš tarý, tak ano. Přeroubovaný poroste rychleji. Lída
Kvetení hortenzií, 11.8.2014 Obsahuje fotku
Pinky Winky mám na plném slunci již několik let, nezmrzla ani v těch tuhých zimách. Nijak ji nepřikrývám, větvičky zkracuji zjara asi na polovinu. Vanilla Fraise mám nařízkovanou teprve třetím rokem, tu mám ale v polostínu. Květenství obou ale na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika