Příspěvky uživatele - 248.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy založit trvalkovy záhon, 25.8.2014
Většinu bych sázela teď, pouze ty, co kvetou na podzim, je lépe sázet zjara (ale pokud byste teď chtěla sázet třeba floxy nebo listopadky, je potřeba jim zkrátit nadzemní část cca na polovinu, aby mohly v klidu přes zimu... celý příspěvek >
Jak přesadit mahonii?, 24.8.2014
Větvičky si nechte jen tak zapíchnuté v zemi (aby měly vláhu) na dušičkovou a vánoční výzdobu, množila bych semenem, roste opravdu rychle.  Lída
Jak přesadit mahonii?, 23.8.2014
Počkejte, tak přesadit nebo nařízkovat? Pokud ji chcete namnožit, tak buď odkopkem z keře od sousedů, nebo vyset semena, třetím rokem už máte keřík (mně ji "vyseli" ptáci).           Lída
Pěstování zeleniny pod stromem?, 23.8.2014
Pokud tam chcete dál pěstovat vrbu, tak tam ostatní nebude mít asi dost slunce. Ona tahle vrba je docela vzrůstná, udělá vám korunu aspoň 5 metrů širokou, a pokud máte zahrádku cca 5x8... ... celý příspěvek >
Množení řízkováním, 23.8.2014
Řízky jsem vždy sázela buď přímo do zeminy nebo do květináčku pod strom nebo za keř do stínu venku. Vše přezimuje venku (květináčky zapuštěné v zemi). Další rok dál zakořeňují a začnou růst, na trvalé stanoviště je sázím až další... celý příspěvek >
Jak ošetřit půdu po vytrhání plevele, 22.8.2014
Já podobně ručně likvidovala kdysi vše na místě dnešních trvalkových záhonů. Pak stačilo (bez chemie) odstranit to, co vyrostlo znovu a byl pokoj. Dokonce i na bršlici to stačilo, ale musela jsem na hloubku 2 rýčů vybrat opravdu vše. Je to sice... celý příspěvek >
Co je to prosím přesně za kytičku?, 22.8.2014
Pteris ensiformis - kapradina.           Lída
Jak rozmnožit keřový rybíz, 20.8.2014
Rýč a sekerka stačí, on rybíz koření mělce. Rýčem se obryje a vyhází zem kolem, pak se odebere zespod z jedné a z druhé strany, keř se sekerkou rozsekne a počástech vyndá z jámy - takhle jsem tahala a dělila starý bílý rybíz (Versaillský - byl na... celý příspěvek >
Jaký strom do ujíždějícího svahu, 19.8.2014
Pro zpevnění svahů se také používá goji - kustovnice čínská.           Lída
Lze ostříhat odplozenou broskvoň?, 18.8.2014
Osobně řežu broskvoně teď v srpnu (tak do 20.). Vyřezávám suché, zkracuji cca o 1/3-1/2 delší nové přírůstky, odstraňuji dovnitř a svisle rostoucí. Příliš dlouhé větve zkracuji na vhodné nižší rozvětvení. Neřežu již pak v době... celý příspěvek >
Květina vpředu na fotce - vysoká, 18.8.2014
To vám pokvete až teď? U mne je už dávno odkvetlá a palice ostříhané.  Pozor při pletí, hlízky mívá při povrchu půdy.           Lída
Co je to za nemoc?, 18.8.2014
Pokud nechcete stříkat chemii, klidně to nechte, ona na to ta švestka neumře .           Lída
Zachráníme ji?, 17.8.2014
Tu prasklinu bych očistila a zatřela stromovým balzámem.         Lída
Neznámá kytka z Alp, 17.8.2014
Trošku mi to připomíná sápu, ale není to ona.           Lída
Firma Lukon Glads, 16.8.2014
Ono to vybarvení asi jak které - třeba právě od LB hosta Unforgetable se pořádně vybarvila opravdu až čtvrtým rokem (fotku bohužel nemám), až jsem si nejdřív říkala, jestli je to vůbec ona...        Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika