Příspěvky uživatele - 236.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez mlade tresne, 12.6.2018
Tak já bych ořezal vše (na použitelné větve je to moc nízko), nechal pouze ten nejdelší výhon směrem nahoru a nechal jej normálně růst dál. Na jaře jej zastřihnete na požadovanou výšku, pod kterou se vám vyženou výhony pro budoucí kosterních... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku do cca 10 tisíc, 9.4.2015
Koupil jsem sekačku a motorovou pilu. Pila se pokazila po třech měsících, byla v opravě několikrát ještě v záruce, pak už to tam brát ani nechtěli, házel si to prodejce s dovozcem jako horkej brambor. Pila pak byla asi rok ležák na chalupě než jsem... celý příspěvek >
Odmechování trávníku, 9.4.2015
Zapřáhněte psy ať to zořou za vás...
Černy jeřab (Aronie), 17.8.2014
Dobrý den, jestli mohu, chtěla bych se podělit se svými zkušenostmi s černým jeřábem. Předešlé roky jsme příliš velkou úrodu nemívali. Náš spíše keř, než strom začínal plodit a ptáci mívali hody. Vloni jsem ptáky překvapila zavěšením střapců ze sáčků... celý příspěvek >
Zahradna pilka, 19.2.2013
1. Opotřebovala se, když jsem s ní řezal moc nízko u země a byly tam kameny :-(. 2. Cca 5 cm špička se zlomila, když se mi sevřela v řezu a já v zápalu boje jsem ještě zatlačil. 3. Další pilku jsem si kupoval jako pohotovostní pilku, kterou... celý příspěvek >
Zahradna pilka, 18.2.2013
Ještě tu nikdo nezmínil sklápěcí ruční pilky od Husqvarny. Já jsem s nimi, přesněji řečeno s větším typem (myslím, že 22 cm?) dost spokojen: kvalita i cena. Už jsem si koupil asi třetí a taky jsem ji už párkrát daroval a obdarovaný si ji... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika