Příspěvky uživatele - 137.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kuřata na zimu, 19.8.2014
Dobrý den a gratulace k nemovitosti. S kvočnou a kuřaty vylíhnutými na konci prázdnin už bývaly, proti vylíhnutým na jaře, problémy. Na druhou stranu, vzhledem k fyziologii slepic, podzimní kuřata nebyla až tak častá. „Slepičí koncentráky.“... celý příspěvek >
Jak rozmnožit keřový rybíz, 18.8.2014
Dobrý den. Starý keř rybízu šetrné vyrýpnutí odkopku nepoškodí. Prohlédněte keř a vyberte výhon, skupinku výhonů, které rostou od středu keře nebo dalších výhonů nejdál. Prozkoumejte odhrabáním jak jsou spojené a pak je s kořeny oddělte podobně... celý příspěvek >
Procházkova, 15.8.2014
Dobrý den. Velmi pěkný a zajímavý příspěvek. Rád jsem si jej přečetl. Asi podobné to bude i s rynglemi, slívami, ale i jinými druhy ovoce. Pěstuji vedle sebe keře stejné odrůdy rybízu, ale od různých množitelů. Znaky a vlastnosti jsou stejné.... celý příspěvek >
Co je to za strom?, 31.7.2014
Je to červený myrobalán. Plody jsou jedlé, stejně jako ostatní myrobalány. JG
Sklizeň 2014, 31.7.2014
Zdar experimentátorům. Máte moc pěkné „malé česneky“. Takové se hledají dobře. Bojím se, že budu mít mnohem menší. Taky jsem loni sázel jednostroužkové cibule. Asi taky 2-3 cm průměr. Nebyly z pacibulek, ale byly ze stroužků, které jsem „mořil“ v... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 30.7.2014
Je to zajímavé. Taky pěstuji česnek. Paličák neznámé odrůdy. A skoro nic dalšího, takže moc záhonků nemám. Když mi přebývá sadba, kousek přiryji, když se nedostává, nechám zarůst. Někdy (skoro vždycky) se stane, že nějakého chcípáčka někde zapomenu... celý příspěvek >
Rozmnožování borůvek, 27.7.2014
Napsal jsem, že kanadské borůvky pěstuji na mokré louce. To ze dvou důvodů. Jednak jako fakt katastru a pak jako popis stanoviště. Možná nevíte, že mokré louky vyšších poloh byly také nazývány kyselé louky. Vaše jen „louka“, je široký pojem a znamená... celý příspěvek >
Rozmnožování borůvek, 26.7.2014
Ale né. Není náš svět trošku divný? Mým záměrem byl vtípek a né shazovat! Zároveň je ale taky potřeba o rostlinách trošičku základního vědět a připomínat to. Alespoň znát druhy a zhruba podmínky. Jinak je pěstování o ničem. Zároveň se omlouvám... celý příspěvek >
Placky bramborové, ertepláky domácí, 26.7.2014
Dobrý den. Z vařených brambor (bramborovího těsta) na suché plotně a pak maštěné, ale i na mastném: Třebíčsko - pekáče (bramborové) i plněné ovocem, Telečsko - vopelky, placky. Taky nakrájené na nudle (spařené mlékem) s mákem. Ze syrových brambor... celý příspěvek >
Rozmnožování borůvek, 26.7.2014
Dobrý den. Jak rozmnožujete borůvky vy? Poradíte mi? Snad by to šlo. Zvláště, pokud byste napsal, trochu přibližně, které. Já mám třeba indiánské (Amelanchier), kamčatské (Lonicera), kanadské (Vaccinium). To je trochu podobné jako s písničkou... celý příspěvek >
Kohout nebo slepice, 18.7.2014
No, do chovu ani né. Nemám slepice. Ale jinak bych ho bral! A tak ho na zahrádce nechte. Zahrádka pěkňoučká, travička, prolézačky, zvědavé slípky. Také na krmení se neškudlí. Garantuji Vám, že u Vás bude opravdu spokojený. JG
Kohout nebo slepice, 17.7.2014
No takhle se fotí! Kohout jako fík. A umí i správný kukuč. JG
Kohout nebo slepice, 17.7.2014
Nevím, nepoznám, nejsem si jistý. Chybí mi celkový dojem. To zvíře prostě ví, že se „fotí“. Podle kolmějšího nasazení ocasu a zatáčení ocasního pera, pírek závěsu z kříže a krku spíše kohout. Porovnejte celkový dojem s ostatními vrstevníky v hejnu... celý příspěvek >
Kohout nebo slepice, 16.7.2014
Na první fotce je kohout. Na druhé fotce to nepoznám. Chtělo by to fotku, na které je celkový pohled na zvíře z boku, asi jako je první fotka. JG
Prosím o určení, 15.7.2014
Rostlina 2. je Pcháč zelinný. JG
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika