Příspěvky uživatele - 169.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 28.7.2014
Tak jsem ji koupil z inzerátu, byla nová nepoužitá a zbývalo jí už jen 8 měsíců z dvouleté záruky, mám její výkonnější sestřičku OM 952 a jelkož servis mám u nosu a chci na to svoje řezání používat jeden olej risknul jsem to a když jsem ji začal... celý příspěvek >
Bruska na řetězy motorových pil, 26.7.2014
Kotouč brusky obtáhnou a před broušením vyprat řetěz, jinak se kotouč zanese nečistotami a místo broušení se třenim zahřívá a pálí materiál zubu.
Reklamace u mountfieldu, 22.11.2013
Poničený nůž křovinořezu od kamenů chcete reklamovat? To si snad děláte legraci, to je jako by jste chtěl reklamovat deformovanou karosérii automobilu, z důvodu najetí do zdi.
Nazor na pilky Oleo mac, 20.11.2013
Tak Oleo-mac 952 zatím drží a nelze jí vcelku nic vytknout, pokud nezklame a zatím tomu nic nenasvědčuje, budu rád. Myslím že pro běžného uživatele na prořezávky v sadu a přípravu paliva stačí bohatě, na cestování autem taky nepořizují lidé... celý příspěvek >
Nazor na pilky Oleo mac, 10.11.2013
Zakoupil jsem letos pilu OM952 a zatím si nemůžu stěžovat, výborné starty, vibrace nejsou dle mého názoru velké, i když je to první pila v mém životě a nemám možnost srovnání, hned jsm se s ní sžil a nijak ji nešetřím, jen jí dávám co má dostat.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika