Příspěvky uživatele - 215.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez červené jeřabiny, 31.5.2017
Dobrý den Rád bych se zeptal kdy je vhodná doba k řezu jeřabin? Větvě v koruně má docela tenké a začínají se ohýbat. Co článek na internetu to jiný názor a sám jsem v jejich pěstování začátečník.
Kalina vs ořešák, 22.5.2017
Dobrý den, mám v úmyslu vysadit částečně pod korunu ořešáku některou ze stálezelených kalin (vrásčitolistá nebo pragense).  Dle toho co jsem dočetl tak kořeny ořešáků produkují látky, jenž jiným keřům jsou škodlivé a mohou až uhynout. Chtěl... celý příspěvek >
Jmeno keře, 29.7.2016 Obsahuje fotku
dobrý den, obracim se s prosbou o určení keře na obrázku. Dekuji
Volba popinavky, 16.6.2014
dekuji, take jsem o ni uvazoval, avsak myslite ze by v jedne z techto lokaci mohla prosperovat Hlohyne?
Volba popinavky, 14.6.2014
Jake kvetouci popinave rostliny nebo kere byste mi doporucili na severo-vychodni a severo-zapadni orientaci, tj slunce jen brzy rano nebo pozdeji odpoledne? Dekuji za rady
Nemoc hrušně, 8.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych se zeptal zkušenějších pěstitelů na chorobu/skudce nebo co by mohlo scházet hrušni na obrazku. Od 2. pol. května přestaly přírůstky a listy od te doby jsou poškozené - mírně zčernalé kraje maji i ostatní listy ale ty nejmladší již... celý příspěvek >
Nemoc černého rybízu?, 14.7.2013 Obsahuje fotku
Rád bych se zeptal na radu ohledně černého rybízu, během posledního měsíce až dvou na keřících začínají usychat listy, až celé listy seschnou viz. foto. Lze takto určit zda se jedna o chorobu nebo o nedostatek živin? Děkuji za rady.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika