Příspěvky uživatele - 58.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou malou benzínovou sekačku, 29.5.2014
Děkuji za všechny reakce, mám o čem přemýšlet - teď neustále prší, tak mám minimálně týden čas na rozmyšlenou. Kryt ke křovinořezu dělá dolmar taky, ale jen drátěný - to pomůže u vzrostlých stromků, ale ne u keříků, které mají větve od kmínku nahoru... celý příspěvek >
Jakou malou benzínovou sekačku, 28.5.2014
Děkuji za odpověď, o aku jsem již také uvažoval (Bosch). S tou centrálou se mně to nezdá dvakrát pohodlné, to ne. Úprava křovinořezu - já mám docela velký (Dolmar MS4510), přeci jen se pronese (ten plot má skoro 350m, navíc z obou stran a ještě mezi... celý příspěvek >
Jakou malou benzínovou sekačku, 28.5.2014
Zdravím, mám dotaz. Potřebuji okolo rok starého živého plotu (hlohyně, dřišťál) sekat trávu a asi by se na to hodila nějaká co nejmenší motorová sekačka (zkoušel jsem to křovinořezem, ale bohužel není úplně šetrný ke keříkom - občas jsem vzal nějakou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika