Příspěvky uživatele - 64.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím, je to choroba nebo škůdce, 30.7.2009
Takže mám napadené listy radši odstranit? Nebo je tam nechat?
Prosím, je to choroba nebo škůdce, 29.7.2009 Obsahuje fotku
Prosím pomoc, diskuzi jsem procházel mnohokrát, ale raději se zeptám přímo na svůj problém. Jedná se o jednoleté sazenice. K postřiku jsem zakoupil dle doporučení známého Sulikol a Kuprikol. Budou účiné? Děkuji za odpověď a jaký problém se... celý příspěvek >
aktinídie minikiwi, 1.12.2008
V červnu krátit letorosty na 6 oček asehnat si samce. To jest aby měl v květu černé prašníky.
hrušeň Bohemica, 16.2.2008
Máte prosím někdo zkušnosti se zimní hrušní Bohemica? Alena.
Odrůda Flamingo, 13.2.2008
Odrůdu Flamingo pěstuji od r. 2004 v nadmořské výšce 450m.n.m. V roce 2007 poprvé zaplodila přesně za 3 roky, jak uvádí literatura..Slitá, nádherné, velké plody, velmi chutné. Zrála kolem 5. srpna. Provádím běžný postřik proti kadeřavosti. Nenamrzá.... celý příspěvek >
Jaké odrůdy pro polohy 500mnm?, 7.4.2007
V místním zahradnictví mně nabízí odrůdy vinné révy, údajně vhodné pro vyšší polohy. Je to odrůda WOSTORG a MRAMORNY. Má někdo informace o těchto odrůdách?. Děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika