Příspěvky uživatele - 195.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husi krky, 3.1.2015
jezirko ma 13kubiku a mam 8 koi a par jesenu, mam nekolik beden s filtracnima houbama a japonskou rohozi a pred nima sterbinak s 300mikronovym sitem a uv lampu 55w, s vodou nemam problem, je krasne pruhledna ale co je pruser tak to jsou vlaknity... celý příspěvek >
Jaký kultivar Wistarie pro vytvoření stromku s korunou, 9.5.2014
OK, díky za tipy. Pokusím se jí sehnat. Jen neví, jestli jí budou někde mít. Díky
Jaký kultivar Wistarie pro vytvoření stromku s korunou, 9.5.2014
Díky za reakci. Někde na netu ale psali, že sinensis kvete již druhým rokem po výsadbě. Je to možné nebo je to jenom nějaká chyba v textu...?? Jak jsemw jižý psal, tak jsem viděl vistárii na kmínku tak 2 metry vysokou a průměr koruny tak... celý příspěvek >
Jaký kultivar Wistarie pro vytvoření stromku s korunou, 9.5.2014
Dobrý den, doporučený kultivar pro vytvoření kmínku jsem bohužel na uvedeném webu nenašel. Jde mi o to, abych nemusel drasticky krotit rostlinu, která bude chtít růst. V obchodě tady mají druhy floribunda domino, nebo sinensis. Bohužel někde píšou,... celý příspěvek >
Jaký kultivar Wistarie pro vytvoření stromku s korunou, 8.5.2014
Dobrý den, velice se mi líbí Wistarie, kterou jsem viděl vypěstovanou jako stromek. Měla kmínek asi 2 metry vysoký a následně krásnou korunu, která měla v průměru asi 1,5 metru. Z jakého kultivaru se dá stromek dobře vypěstovat? Na netu jsem... celý příspěvek >
Jaký řetěz oregon pro pilu, 13.11.2013
Díky moc za rady a zkušenosti. Velice mi to pomohlo při výběru! VN
Jaký řetěz oregon pro pilu, 13.11.2013
Díky za tipy. Ještě dotaz k liště. Je pro tento způsob využití lepší lišta SLB-štíhlá nebo SLG-širší? Měl jsem štíhlou originální od HQ a přidíralo se mi vodící kolečko, ikdyž jsem pravidelně mazal. Nevím, jestli je tedy širší varianta lepší... celý příspěvek >
Jaký řetěz oregon pro pilu, 13.11.2013
Dobrý den, jaký je lepší řetěz pro mot. pilu: 21BPX - Micro-Chisel s kulatým zubem nebo 21LPX - Super 20 Chisel s hranatým zubem? Budu kácet a řezat ovocné stromy a sem tam dřevo doma do krbu, využití hobby. Zkušenosti s řezáním s pilou mám, ale... celý příspěvek >
Srstky - lámou se větvičky, 10.8.2013
Přehnojení dusíkem se mi nezdá. Zasadil jsem ve stejném období 3 stromky stejným způsobem (včetně hnojení cereritem). Větvičky se vylamují jen u tohoto druhu. Větvičky, které vyrostly na jaře se vylámaly kompletně. Nyní začaly růst druhé. Nevím ale,... celý příspěvek >
Malina - choroba dozrávajících plodů, 4.8.2013
Díky za rady. Asi to bude opravdu od slunce. Zrovna byly vysoké teploty a nejvíc poškozené jsou plody na vrcholcích keřů. Nyní dozrávající pozdnější plody už vypadají lépe.DěkujiVN
Malina - choroba dozrávajících plodů, 31.7.2013 Obsahuje fotku
ještě jedna fotka
Malina - choroba dozrávajících plodů, 31.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme maliny asi čtvrtým rokem. Letos by byla úroda slušná. Dozrávající plody jsou však částečně bílé, nebo světlejší a měkké. Zřejmě jsou napadeny nějakou chorobou. Viz. přiložené fotky. Prosím o radu, co to může být a jak proti této... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika