Příspěvky uživatele - 147.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jikry jesetera malého, 16.5.2014
je to žaba, mávam každý rok to samé
Jak se jmenuje tato ryba?, 14.4.2014
Je to závojnatka, mám ich už 4 roky v jazierku celoročne a do minulého roku sa mi aj rozmnožovali. Teraz mi skapal samec tak samice majú smolu. Mám s nimi aj KOI kapre, jeseterov, amurov , jalcov a nikdy ich nič neobžieralo, ani... celý příspěvek >
Filtrace Tripond x Tripond eco, 11.4.2014
ešte striháš??? :-)
Vie niekto aka je to rastlina?, 5.8.2013
je to trsť rákosovitá, mám ju pri jazierku a neviem sa jej zbaviť.Odlamujem ju od samej zeme a vyrastá stále už 3 roky. Za noc dokáže vyrásť o 10-15cm. Keď ju odlomím, tak s nej doslova tečie voda. Je to pliaga, zo začiatku sa mi to páčilo, no teraz... celý příspěvek >
Koi hlavou dolu, 10.7.2013
ja mám 4 roky závojnatku v jazierku a tá pláva stále tlamou dolu. Keď im hodím žrádlo, tak sa otočí a pláva normálne. Dokonca celú zimu spí až skoro bruchom nahoru- myslím že má posunutý vzduchový vak a to môžu mať všetky ryby.
Pond CrystalWater, 8.7.2013 Obsahuje fotku
ak sa jedná o Tetra pond crystal water (viď.foto), ja ho používam už 5 rokov cca 2 krát za sezónu, mám jazierko 8m3 aj s tromi jesetermi, 8 koi a 2 amurmi 2x jalec zlatý a nemal som doteraz žiadny problém a pravdupovediac, ani ma to doteraz... celý příspěvek >
Voda jako mlíko, 21.5.2012
Jamám posledné 3 týždne to samé, 3dni voda krištálová, potom behom pár hodín biela. Filtrácia je zapnutá nonstop od 1.apríla, UV lampa svieti, okysličovanie nonstop. Nechápem čo sa deje, na ryby to vplyv nemá, len je to odpudivé.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika