Příspěvky uživatele - 13.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rybíz na kmínku má asi mrtvici, 30.3.2014
Přesně, tam kde se rozvětvoval kmínek, tam to začalo. Takže jedna polovina je upicnutá a druhá dostane rozprašovačem dávku nanostříbra jako desinfekci. Pak se uvidí. 
Rybíz na kmínku má asi mrtvici, 28.3.2014
Můžete mi poradit, co s rybízem na kmínku, kde už druhý rok jedna polovina žije a plodí,  druhá je víc mrtvá než živá?  Žádné deformace na listech ani plodech nebývají vidět. Výživu dostává přesně podle návodu a stojí celý den na slunci.... celý příspěvek >
Užitková havěť - vosy, 28.11.2013
Děkuji za krásné a milé psaní Vaše i to předchozí. Už jsem se bála, že tu budu za blba. Nerada bych si nechala ujít v příštím, snad opět parném létě, koupání vos v keramické misce z pod květináče. Je to super. Dám jim tam žbrďol vody a dívám se.... celý příspěvek >
Užitková havěť - vosy, 21.11.2013
Budu tady asi za vetřelce, ale já mám na zahradě oblíbené vosy.  Je to prosté, včely jaksi mizí (asi i díky pesticidům) a vosy odolávají. Ale k věci. Dneska t.j.  21. listopadu jsem objevila v našem roky nepoužívaném atelieru vosy. Živé, i... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika