Příspěvky uživatele - 224.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Věčné téma - stromy a sousedi, 26.5.2014
Dobrý den, když ty parcely sousedé kupovali, tak přece museli vědět do čeho jdou?! Rozhodně se nedejte. Bohužel mám dojem, že podle nového OZ mohou všechny větve, které zasahují nad jejich pozemek ořezat, takže vám možná zbydou z jejich strany... celý příspěvek >
Záhony, 13.5.2014
Zdravím.Hnůj nechte odležet a zaryjte až na podzim. Teď bych zryla a vyplela podle možností co nejvíc záhonů a klidně zasadila a osela rovnou bez hnojení. Jen k rajčatům přihodit pod kořeny trochu kompostu a zasadit dost hluboko.Záhony byly určitě... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 16.3.2014
Díky za určení, tuhle rostlinu jsem fakt neznala. Ty větvičky jsou vlastně vytržené výmladky s kořínky. Mile mě překvapily pěkné květy na obrázcích, takže výmladky půjdou do země a mám zase něco nového do zahrady. Dáša
Co je to za keř?, 16.3.2014 Obsahuje fotku
Prosím, prosím, co je to za okrasný keř?  Na fotce je dnešní narašená větvička, keř je asi 2m vysoký. Dáša
Staré odrůdy jabloní, 15.3.2014
Díky, ale určitě to není Baumanova reneta ani Vilémovo, Červené tvrdé jsem nikde nenašla vyobrazené. Tak nevím.
Staré odrůdy jabloní, 14.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, když už jste u starých odrůd jabloní, měla bych dotaz, zda by někdo určil odrůdu na fotce. Před 18 lety jsme koupili s chalupou i starý sad.Asi je to ostuda, ale na tento původní strom jsme celou dobu nesáhli ani pilou, nůžkami, ... celý příspěvek >
Javor - nálet, 9.3.2014
Z vlastní zkušenosti - vyberte si jednoprutový nálet a nechte ho růst bez zastřihování. Sám začne tvořit korunu.  Ty keřové se pravděpodobně snažil někdo před časem likvidovat seříznutím u země a oni znovu obrazily více výhony z jednoho pařízku.... celý příspěvek >
Gladioly, kde objednáváte nové odrůdy?, 16.2.2014
Mám výborné zkušenosti s firmou K gardens pana Krupky. Pěstuje jenom denivky, kosatce, gladioly a narcisy a stojí to za to. Velký výběr, super kvalita,  a ceny normální. Dáša
Jabloně a jiné do vysokých poloh, 7.2.2014
Zkuste i ořešák, mám dva v 700 m.n.m. v Novohradských horách. Jsou to asi semnáče, cca 30ti leté, na jižním svahu. Ořechů sice nezklízím pytle, ale na zásobení širší rodiny na celý rok to bohatě stačí. Roubovaný Mars Vám zaplodí za cca 4 roky a... celý příspěvek >
Vyběr vl. ořechu do 560 m.n.m, 22.1.2014
Dobrý den, máme dva ořešáky, stáří cca 30 let v 700 m. n. m., v Novohradských horách. Kromě roku 2012, kdy přišly mrazíky ještě po zmrzlých a spálily komplet listy i květy, plodí dobře každý rok. Odrůdu nevím, ale jsou to polopapíráky. Dáša
Jak na výchovný řez u třešně, 7.5.2013
Můj návrh je pravý výhon uříznout nad pěkně napučeným pupenem nad prvními listy, druhý, terminál, zastřihnout o cca 20 cm výše, nad pupenem, který je na druhé detailnější fotce vidět jen v náznaku úplně na horní hraně fotky (střídavý řez).  D.
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 4.4.2013
Díky za odpověď, mohlo by to být ono.
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 4.4.2013
Máme na chalupě starý sad a v něm několik jabloní, necháváme je dožít, neřežeme, neošetřujeme, jablka moštujeme. Střídavá plodnost, jeden rok metráky jablek, druhý rok sklidíme košík z celého sadu. Zvláštní je, že jsou zdravá, bez strupovitosti a... celý příspěvek >
25 odrůd jabloní, 13.3.2013
Jabloně Selena a Rosana, mám je v 700m v jižních Čechách, plodí a chutnají dobře. Dáša
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika