Příspěvky uživatele - 168.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vapnenie a priemyselné hnojiva, 12.12.2021
vápnit je vhodné. Existuje řada rostlin, které k dobré plodnosti potřebují dostatek vápníku a při jeho nedostatku není úroda kvalitní, namátkou např. rajčata, papriky a jejich zahnívání konců.
Roubováni švestek, 10.12.2020
rád bych si ujasnil, zda rouby, případně očka, hypersenzitivních odrůd (např. Jojo, Jofela, Betinka) mohou přirůst na podnože zavirované šarkou. Nebo to není možné v důsledku nekrotizace pletiv v místě srůstu? Walter
Žlutě kvetoucí plevel, 14.7.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, na zahradě mám 2 druhy žlutě květoucího plevele. Jednoho je méně, takže ho vytrhvám (PLEVEL 1) A druhého plevele je tam tak moc, že to ani nemá cenu vytrhávat (PLEVEL 2). Nevím moc co s tím. Poprosil bych aspoň o určení, ať jsem... celý příspěvek >
Jak naložit maso na uzení, 29.2.2016
Výše uvedeno 20 deka na litr a vy jste okomentoval že je to přesný postup a vzápětí píšete 2 deka na litr vody... nerozumím tomu Jindra
Repase karburátoru ZAMA C1Q H17, 14.12.2013 Obsahuje fotku
První obr. který se nenahrál...
Repase karburátoru ZAMA C1Q H17, 14.12.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, Pustil jsem se do repase výše zmíněného karburátoru, patřící motorové pile Homelite 200. Z karburátoru jsem vymontoval membránu označenou číslem 1, viz. obr.. V opravné sadě membrán ke karburátoru mi přišla kromě této i membrána 2.... celý příspěvek >
Vapka netlakuje, 4.12.2013
Teď jsem sundal trysku z tyčky a je zcela čistá, ani z baňky před tryskou nevypadla špína, písek. Docházejí mi nápady, co s ní.
Vapka netlakuje, 4.12.2013
Dobrý den, sháním člověka, který ví, jak funguje vapka a umí ji opravit, případně poskytne radu, jak řešit tento problém: Vapka pouze tlakuje ve dvou případech: 1) Když ji odpojím od zdroje vody a spotřebovává to co zbylo v hadici. 2) Po... celý příspěvek >
Homelite 200 náhrada za vzduchový filtr, 14.11.2013
Převelice děkuji za radu. Jsem druhým majitelem téhle pilky, r.v. 1992. Bohužel, nějaký trouba filtr propíchl, takže je nepoužitelný. Jen mě napadlo, jestli nedělají tyto filtry s jiných materiálů, než je houba na nádobí (větší... celý příspěvek >
Homelite 200 náhrada za vzduchový filtr, 13.11.2013
Dobrý den, Po letech jsem vytáhl výše zmíněnou pilku a moc překvapila. Po vyčištění svíčky, chytla na drc a krásně drží volnoběh, akceleruje. Rozhodl jsem se ji vyčistit a přišel jsem na to, že má ještě původní vzduchový filtr. Je poškozený s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika