Příspěvky uživatele - 123.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleo Mac 952, 3.10.2016
Po rozebrání to nebyl jen přidřený válec, ale spoustu dalších věcí.  Naskytla se mi dobrá koupě nové pily nikoliv za prodejní hodnotu v MF. Takže zvítězila nová pila, která s mojím nářezem pár let vydrží.
Oleo Mac 952, 1.10.2016 Obsahuje fotku
...odešla mi HQ 45, po rozebrání a poměrně zděšení, že klika je uložena v plastu... se mi naskytla příležitost OM 952. Nemůžu říci ani půl křivýho slova, starty super, řezání taky - 30 leté smrky -cca 45 cm v průměru. jedno zátiší s OM :)
Husqvarna 45 - generální oprava, 19.9.2016
Asi máte pravdu, ale válec,  píst, ložiska, a - to vše zvládnu opravit do 2500 Kč. Pokud jednou odejde zapalování - tak ho za 700 Kč vyměním. Pokud karburátor - tak si za 1000 Kč koupím nový. S mým občasným nářezem dřeva - je to pro... celý příspěvek >
Husqvarna 45 - generální oprava, 19.9.2016
Ok Díky za radu,  jen se zeptám, špatná klikovka se pozná jak? PS: když dám kliku do mrazáku, tak by ty ložiska měli jít nasadit dobře.
Husqvarna 45 - generální oprava, 19.9.2016
Zdravím, Pila zakoupena v roce 1997 za 16 000 Kč, ted po 20 letech se chystám na generálku. Pila řeže obstojně, akorát při větších průměrech nad 30 cm ztrácela výkon. Pilu jsem rozebral a zjistil přidřený válec a píst u výfukového kanálu.... celý příspěvek >
Oleandr - přesazování, 18.9.2013
Dobrý den u květů oleandru se mi začly tvořit něco jako lusky, co to je??Děkuji
Je už pozdě na stříhání ibišku?, 1.4.2013
Měla jsem stejný, ale 2 větve.V březnu jsem ostříhala-nechale asi 15 cm od země a po 14 dnech už má asi 20 výběžků, kde rostou lístky.Takže bude krásně bohatý a né jen 1-2 větve hnané do výšky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika