Příspěvky uživatele - 31.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká odrůda?, 12.9.2013 Obsahuje fotku
Jaká je to prosím odrůda. Koupil jsem ji jako Williamsovu, ale to jistě není. Dnes spadla ze stromu. Děkuji Michal
Magdalenka, 4.11.2012
Odrůdu Magdalenka mají v Bojkovicích. Hodně úspěchů Michal
Přímý výsev rajčat, 17.5.2012
Dobrý den, trochu jsem zaspal. Dají se ještě vysít rajčata přímo na záhon nebo je už příliš pozdě? Děkuji Michal
Sázení muchovníku, 18.4.2012
Dobrý den, rád bych se zeptal.  Mám keřík muchovníku. Sází se do stejné hloubky jako ve školce nebo jako keříkový rybíz několik centimetrů pod zem? Děkuji Michal
Cydonia oblonga - kdoule, 13.11.2011
Chtěl bych. Teď jsem sehnal Champion, tak k němu chci ještě tuhle odrůdu. Jenomže Plzeň je trochu z ruky, jsem totiž z Moravy.  Díval jsem se na Fytos na webu a bohužel nemají e-shop. Chci zkusit pěstovat méně známé nebo chcete-li méně oblíbené... celý příspěvek >
Cydonia oblonga - kdoule, 13.11.2011
Pro Mičurince: Kde jste sehnal odrůdu Vranja? Děkuji Michal
Hrušeň Jačmenka - zkušenosti, 22.4.2011
Děkuji za přízpěvek, Konvalinko!
Hrušeň Jačmenka - zkušenosti, 20.4.2011
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s odrůdou Jačmenka neboli Majdalenka? Prodává ji pan Pešek na Starých odrůdách. Podle popisu by to mohla být zajímavá hruška na různé použití. Děkuji za odpovědi! Michal
Mulčovámí starým senem, 28.3.2011
Hodí se staré, zaprášené a občas i trochu plesnivé seno na mulčování. Rád bych ho dal k malinám a ostružinám, abych se ho zbavil. Neublíží jim to? Nebo to mám dát nejdřív zkompostovat? Děkuji Michal
Kříženec Wiliamsova x Krvavka, 19.3.2011
Já jsem myslel, že Krvavka je jen jedna a to taková drobná.  Ta větší má stejné vlastnosti jako ta malá nebo se v něčem liší? Pokud je stejná, dá se sehnat? V nabídkách jsem viděl jen tu malou.
Kříženec Wiliamsova x Krvavka, 19.3.2011
Chtěl bych tyto dvě konkrétní odrůdy naroubovat na jeden strom(semenáč). Naroubovat na terminál Wiliamsovu a na kostru Krvavku nebo naopak?Díky Michal
Chlazení piva, 19.4.2010
stačí sehnat starou varnici, koupit ze 20 metrů potravinářské hadičky a kohoutek, namrazit si den dopředu led, tak 5 pet lahví, hadičku smotat do varnice, zasipat rozdrcenym ledem a pak jenom pred to napojit becku s pivem a je to... na cepovani... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika