Příspěvky uživatele - 230.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Očkování růží, 2.9.2013
Ano, za pokus to jistě stojí i když růže jsou mnohdy dováženy přes půl světa třeba z Kolumbie a dalších tropických a subtropických zemí: nemusí jim tam topit a rostou a kvetou celý rok. Tak snad se Vám zadaří. Josef.
Opuka v půdě - zásaditost, 2.9.2013
Podívejte se po okolních zahradách. Jak jsou na tom oni s rhododendrony, azalkami, vřesy, kanadskými borůvkami, apod. - Prostě jestli se ve Vašem okolí daří kyselomilným rostlinám, anebo zda rostou špatně, žloutnou, klempírují... Jsou to už větší,... celý příspěvek >
Výsadba meruňky na podzim, 2.9.2013
Také bych ji vysadil na podzim, co nejdříve. Na zimu bych ji zabalil do vstvy papíru (několikavrstvý papírový pytel.). Josef.
Řez lyrovníku, 2.9.2013
S řezem liliovníku bych počkal na první polovinu vegetace - začátkem až v polovině června: stromek již bude mít vyvinutou listovou plochu a hned začne hojit řezné rány. Také bych výhony odstraňoval postupně, ne všechny najednou. Řezné rány... celý příspěvek >
Jak moc hrozí vyvrácení ořešáku, 2.9.2013
Pokud se mohu vyjádřit já a reagovat trochu i na dva předchozí příspěvky - hosté.98 a.11 - krásná jména ;-) - napíši následující poznámky: Když ořešák zdravě roste i s betonem okolo, pokud možno bych nic neměnil. Je od mládí "aklimatizován"... celý příspěvek >
Poznáte tyto rostliny?, 2.9.2013
Když se nikdo další do určování nehrne, zkusím Vám odpovědět zase já: Vrátím-li se k 1. obrázku: strom, terý jsem měl na mysli byla osika - topol osika. Konkrétněji: jde o mladý, juvenilní výhon a na těch má osika (a mnohé další stromy) jiné... celý příspěvek >
Určení rostliny, 2.9.2013
I já jsem pro tuto odpověď. (Ale druh nevím; dalo by se to vyhledat). Josef.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika