Příspěvky uživatele - 24.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vánoční kaktus, 18.11.2013
Děkuji vám za odpovědi, na verandě je momentálně kolem 17 stupňů, může se stát že v zimě tam bude trošinku míň... takže když ho tam nechám, nemusím mít strach že nevykvete?
Vánoční kaktus, 16.11.2013
Zdravím, potřebuji radu. V létě jsem dostala vánoční kaktus, dala jsem ho na zasklenou verandu, kde je v létě vedro a na podzim chladno, topí se tam jen zlehka, takže je tam chladněji než pokojová teplota, až do jara. Kaktus mi právě začal tvořit... celý příspěvek >
Množení lilie pacibulkami, 19.7.2013
Zdravím, mám na záhonu lilii tygří která na stonku u listů tvoří pacibulky, takže bych toho chtěla využít a začít množit. Jsem teprve začátečník, takže se chci zeptat, kdy mohu oddělit pacibulky (kdy dozrávají), a co potom, mám je hned zasadit?... celý příspěvek >
Kosatec, 2.5.2013
Děkuji, je to on
Kosatec, 2.5.2013 Obsahuje fotku
Ahojte, na záhonku mám jeden kosatec (ale mám možnost jich mít mnohem víc), který jsem podle toho jak vypadá, nenašla nikde na internetu. Zajímá mě druh (odrůda), bohužel nemám vyfocené květy, ale jde mi hlavně o ty listy, že nejsou tmavě zelené jako... celý příspěvek >
Poznáte rostlinky?, 28.4.2013
Jo to bude ono, děkuji
Poznáte rostlinky?, 28.4.2013 Obsahuje fotku
Ahojte, tak jsem si dnes domů dovezla další rostlinky a u jedné nevím co to je, pomůžete mi? 
Poznáte rostlinky?, 22.4.2013
Tak děkuji vám všem za pomoc
Problém se psem, 22.4.2013
Ahojte, chci se zeptat na vaše rady a tipy, tak řešit to, když náš starší pejsek rád chodí hrabat do záhonků (jedná se o záhon s okrasnými rostlinami). Počítám s tím, že vzhledem k jeho věku už nemá cenu ho něco učit, takže by mě spíš zajímalo,... celý příspěvek >
Poznáte rostlinky?, 22.4.2013
Děkuji, koukla jsem na fotky a měl by to být ten hvozdík, kvítky jsou stejné
Poznáte rostlinky?, 22.4.2013
Ano, mrkla jsem na net, je to on, děkuji
Poznáte rostlinky?, 22.4.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, opět jedna z poznávaček Ráda bych zjistila názvy mých rostlinek, které jsem v atlasech nenašla, nebo jsem je přehlédla protože fotky v atlasech zachycují hlavně květ... 1. rostlinka zatím bez květu 2. domnívám se že je to tařička,... celý příspěvek >
Lilie, 21.4.2013 Obsahuje fotku
Ahojte, chci se pochlubit jedním svým kouskem na zahrádce. Loni jsem ji získala ještě nevykvetlou z bývalé zahrádky mojí mamky která ji měla v bývalé práci... a těšila jsem se co z ní vykvete a byla jsem nadšená v liliích se vůbec nevyznám, nezná... celý příspěvek >
Tlustice, 31.12.2012
Zdravím, chci se zeptat, kdy je nejlepší tlustici zastřihávat? V jakém ročním období? Nebo je to jedno? Mám už jeden starší kousek, bohužel už měla pár nehod - pád, okousání atd., a už nemá tak pěkný tvar, chci ji trochu vytvarovat, tak mě zajímá kdy... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika