Příspěvky uživatele - 144.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dvoustupnová spojka, 25.3.2009
k čemu slouží nebo v čem je lepší dvoustupnová spojka v traktoru???
Nízkotlaký lis, 15.3.2009
jak těžké balíky děláte s nízkotlakým lisem 
Mulčovač horizontální nebo vertikální?, 13.12.2008
Prosím máte někdo skušenosti s mulčovačem za malotraktor záběr tak do 130cm   který zvolit  viděl jsem pri práci vertikální je to konstrukčně podobný stroj Rotavátoru ale vertikální jsem neviděl pracovat je vhodný každý na určitý jiný... celý příspěvek >
BŽS 130 bubnovka vzadu nesená, 14.5.2008
jaké máte prosím skušenosti s tímto strojem uvažuji o koupi popř prosím kdo ho máte na břeclavsku rád bych tento stroj videl v akci abych se rozhodl jetli koupit děkuji za příspěvky
Obraceč OP 1.31 vaše skušenosti, 14.5.2008
Prosím jaké máte skušenosti s tímto obracečem? popřípadě kdo ho máte někde na břeclavsku rad bych viděl tento stroj v akci děkuji
pneu R 14, 16.3.2008
Asi hloupá otázka ale přece pokud mám kola R14 daného rozměru ted nevím jaký a nové pneu taky R 14 jiného rozměru lze toto nové pneu přezout? Jedná se o vlek za traktor. Domívám se že to půjde ale nejsem si jist děkuji moc všem!!!
Maximální zvedací síla 3300x610 (Nxm), 25.2.2008
Už jsem to zjistil. Je to max zátěž 330kg. Tak třeba to taky někoho zajímalo nebo pomohlo!!!
Maximální zvedací síla 3300x610 (Nxm), 25.2.2008
dodatek jedná se o třiválcový malotraktor 20
Maximální zvedací síla 3300x610 (Nxm), 25.2.2008
jedná se o zvedací sílu malotraktoru (tribodový závěs)  nevím jak se tato hodnota převádí na kyla tedy nevím jak těžké břemeno popř nářadí unese poradte jestli výte děkuji
Malotraktor STS-T-204, 6.1.2008
Jaký máte názor na tento traktor? Popř skušenosti výtky nebo připomínky. Děkuji za odpověd. Najít se dá na stránkách Zahradní technika Grado Prušánky. Je tam tech popis fotky. Děkuji za vaše příspěvky.
O jaké rostliny se jedná?, 26.12.2007
Na té první fotce je rozhodně pryšec, jednou mi jeden člověk poradil že odpuzuje krtky a hraboše moc jsem tomu nevěřil ale opravdu to funguje.
Traktor s volitelnou redukcí jak řadit, 14.12.2007
nejde o konkrétní typ většina malotraktorů má alespon jednu redukci některé i dvě např pracovní a pojezdová a další dále pojezdová 1a 2 apod u kterých jsem nevěděl zda je možné je řadit za jízdy nebo chodu mezi jednotlivími rychlost stupni samozřejmě... celý příspěvek >
Přísavník tříprstý, 14.12.2007
mam přisavník, puvodně jsem koupil tři roubavané sazenice v zahradnictví a vysadil na jaře první rok sazenice jen kořenila minimální spíše žádny přírůstek další rok byl přírostek tak max 1.5m a další rok přírustek skoro tři metry super další jaro... celý příspěvek >
Přísavník tříprstý, 14.12.2007
řez na podzim i radikální vždy obráží čím více seřežete tím rychleji obráží a přes sezonu zastřihávám asi třikrát nežádoucí přerůstání na sousedovu střechu apod
Traktor s volitelnou redukcí jak řadit, 14.12.2007
děkuji za odpověd nebyl jsem si jistý takže redukce řadit pri zastavení chápu děkuji odpověd reakce na předchozího příspěvku zřejmě nepochopil co se ptam jednalo se mi jen o řazení redukcí např želva zajíc ne jednotlivé převodové stupně děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika