Příspěvky uživatele - 8.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jeseter vs chemie, 25.6.2013
Pro mne je to už uzavřená záležitost. Dával jsem to sem spíše jako varování. Celý rok jsem pilně studoval problematiku jezírek a pak udělám takovou botu. Když jsem u Vás na prodejně kupoval svůj první pořádný filt, tak jste říkal, že bude malý...... celý příspěvek >
Pestovanie popinavych rastlin v nadobach, 25.6.2013
Přísavník poroste i přes zámkovou dlažbu (stačí odebrat jednu kostku). Jen mu pod ní dát trochu kvalitní zeminy. Jak přísavník, tak břešťan obvykle nezvládnou v nádobách zimu (dílem zmrznou, dílem uschnou).
Jeseter vs chemie, 25.6.2013
Pro 4.7 - nemám detailní rozbor vody. Studna má 25 metrů (kopaná) od 18 metrů v břidlici, tedy žádný vápenec, atd. Většinou bývá v takových materiálech problém se železem a manganem. Odběry ze studny mám velké (automatická závlaha). Mám vypozorováno,... celý příspěvek >
Jak se pozná nedostatek železa - chloróza, popř. jaký existuje přípravek - hnojivo?, 25.6.2013
To hnojivo v barevné krabici jsem používal taky (myslím, že z větší části obsahuje hlavně rohovinu). Jenom bych dodal, že by se mělo aplikovat pod kůrový mulč (pokud tam je). Borůvky proto hnojím jen 1x za dva roky, když měním a doplňuji kůru (ale je... celý příspěvek >
Jeseter vs chemie, 25.6.2013
Nemyslím, že by v jezírku s cirkulací vody docházelo v jeho jednotlivých částech k tak velkým rozdílům pH. V mém případě se od loňského léta pohybovalo pH od 6,5 do 7 (i přes experimenty s flokulantem). Po již popisovaném poklesu jsem ho zvedl až po... celý příspěvek >
Jak se pozná nedostatek železa - chloróza, popř. jaký existuje přípravek - hnojivo?, 25.6.2013
Na jeden keř (rododendron nebo borůvka) dávám při výsadbě 2 pytle rašeliny 80 litrů (nebo cca polovinu 250 litů) a alespoň 2 pytle substrátu pro rododendrony nebo konifery 50 litrů. K tomu několik lopat písku (nesmí být jílový), trochu částečně... celý příspěvek >
Co to je?, 25.6.2013
Tak raději zkusím kombinaci Dithane + Discus. Vzhledem k letošnímu počasí ale stejně většina plodů opadává.
Jak se pozná nedostatek železa - chloróza, popř. jaký existuje přípravek - hnojivo?, 25.6.2013
S rododendrony jsem měl problém s podmáčením (přemokřením). Zbarvení listů bylo podobné chloróze. V jílové zemi se nesmí sázet do jam, ale na vyvýšené záhony. Musel jsem postupně všechny rododendrony přesadit. I u borůvek jsem dělal odvodnění... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika