Příspěvky uživatele - 1.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Black Decker, 11.3.2014
Zdravím, mám el. pilu po záruce, nemaže mi řetěz.Mám dojem, že čerpadlo nedoléhá na šnek, nemá být přichycené šroubem?Pilu totiž měl kolega v záručním servisu(olej přes noc vytekl) a konstatovali vše Ok.Když jsem ji rozebral, byla vypadlá(nenasazená)... celý příspěvek >
Bubnová sekačka - pojezd, 4.11.2013
A jaký máte názor na grafitovou vazelínu?Po rozebrání mi připadalo, že tam mohla být.Sekačku jsem totiž koupil jako "repasovanou".
Bubnová sekačka - pojezd, 31.10.2013
Zdravím, mám bubnovou sekačku DAKR a ve šnekové převodovce pojezdu se mi očesalo ozubené kolečko.Šnek vypadá jako nový, vše jsem vymyl a vytřel do sucha, teď řeším, čím ten převod mazat.Logicky mě napadá olej, ale když jsem to rozebral, bylo všechno... celý příspěvek >
Elektrický vyžínač Hecht 500, 24.5.2013
Díky za názor, chce to si asi fakt zvyknout.Jelikož mě zajímalo, jak ten automat funguje, tak jsem se do toho kouknul.Je to úplně jednoduchý princip s pružinkou a využitím odstředivé síly.Na cívce je bílý plastový kroužek, snad ho sundám bez... celý příspěvek >
Elektrický vyžínač Hecht 500, 22.5.2013
Zdravím, koupil jsem si tuto strunovku s automatickou hlavou.Zatím jsem sekl jednou a mám pocit, že s tím automatem bude velká spotřeba struny (jsou 2).Máte s tím někdo zkušenosti?Měl jsem před tím poloautomat a ten byl myslím lepší.Případně, dá se... celý příspěvek >
Bubnová sekačka - pojezd, 28.11.2012
Dobrý den.Mám sekačku : r. v. 1975, typ MJ-5,výrobce Agrostroj Jičín, pohonná jednotka Vari s motorem Jikov a podvozkem DAKR.Očesal jsem šnekové kolečko pojezdu (za ty roky).Kontaktoval jsem DAKR Hranice a oni mi napsali, že mají jen na sekačku RZS... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika