Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Porovnání sekaček Panter FD-3 a Vari BDR-1200, 15.6.2016
Omlouvám se že to nebude o dotázaných dvou strojích, já ta videa od Namir také viděl a opravdu některá, obzvláště ta snažící se o nějaký občastník jsou jak od dementů. Starší srovnávací videa jakousi úroveň mají, ale čím je to mladší, tím je to až... celý příspěvek >
Koupě bubnové sekačky na louku 0,5 ha, 29.5.2016
Pane PP po víkendové zkušenosti s Dakrem RZS pro motory Jikov s 80mm spojkou si dovolím vás varovat. V životě to už nevemu do ruky. Strojek byl vybaven plnopryžovýma kolama, ale pravá guma se na disku protáčela. Na chvilku dobrý, ale po čvrt hodině... celý příspěvek >
Koupě bubnové sekačky na louku 0,5 ha, 23.5.2016
Nezapomeňte na Vari Raptor. Bude ale asi až v druhé polovině roku.
Jakou z těchto sekaček vybrat, 25.4.2016
Ptáte se kterou z těch čtyř? Já bych volil Stigu. Prostě moje volba.
Vari Honda190 nedává jiskru, 22.4.2016
Za pětiletou záruku u Vari se připlácí? Já myslel, že postačí pravidelný roční servis - prostě razítko v záručáku.
Vari Honda190 nedává jiskru, 22.4.2016
Nemáte pětiletu záruku?
Dakr Proton vs.Vari Agatha, 17.4.2016
Já rozumím tomu, že 190 jede tak nějak líp díky vyššímu krouťáku a snad i proto je XP200 na tom dobře. On krouťák tak nějak souvisí s obsahem motoru a snad i platí že obsah ničím nenahradíš. Někdo možná dopíše turbem, ale o tom to zde snad není.... celý příspěvek >
Dakr Proton vs.Vari Agatha, 17.4.2016
... protože motory na Agathtě jsou nastaveny na 3.200 ot/min -+ 100 ot. Z toho je jasné, že žádný motor z Agathy nebude mít výkon jako kdyby byl použit na Vari, protože tam jsou otáčky nastavené vyšší cca o 500 ot. Já sám jsem si vyzkoušel motory... celý příspěvek >
Rotavátor VARI K 60, 6.4.2016
Jsem rád, že se najde někdo, kdo celkem chápe, že ani Vari nevyrábí bezporuchové a dokonalé stroje. Prostě se někdy něco někde poláme. Rozdíl je ovšem v tom, že je snaha o nápravu, problém seřeší a vyřeší a to není dneska vždy standartem.... celý příspěvek >
Postřikovač Hecht, 3.4.2016 Obsahuje fotku
Na to neskočím, mám taky aktuální foto. Třeba podle krytu výfuku lze poznat, že se jedná o "novodobý" Solo 423 určený pro ČR.
Postřikovač Hecht, 2.4.2016
Lámu si hlavu nad tím, proč jsou ty vysvětlující fotky tak dílčí - detailní a proč není alespoň jedna fotka celého rosiče, kde by jistě bylo patrné všechno. Jako by to bylo naschvál, nebo co. Taky si myslím, že ovládání plynu v rukojeti pro... celý příspěvek >
Postřikovač Hecht, 1.4.2016
Fotky - obrázky včetně rozpadu dílů 423Port zde máte rovnou z německého webu. Je na nich zřejmá stojatá rukojeť a v ní ventil postřikové kapaliny i s ovládáním a je tam patrná i ovládací páčka plynu. Ta je umístěna na boku hned... celý příspěvek >
Postřikovač Hecht, 1.4.2016
No a tak co teda řešíme? Solo Port 423 má kapalinový ventil v rokojeti ovládání je dvoufunkční a rosič nemá žádný vypínač motoru. pro start je třeba přeplavit plovákovou komoru a použít vzduchovou přívěru, pak chytá celkem v pohodě a je dobré, nechat... celý příspěvek >
Postřikovač Hecht, 31.3.2016
Dovolím si prohlásit, že na mém SOLO 423Port z roku 1998 je ventil kapaliny a jeho "dvoučinné" ovládání z vrchu, prostě tak, jak je to vyobrazeno na všech rosičích této značky a typu.  
Postřikovač Hecht, 30.3.2016
Jak se změnilo ovládání?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika