Rotavátor VARI K 60



host - 11.107 (?)
6.4.2016 20:18

Jsem rád, že se najde někdo, kdo celkem chápe, že ani Vari nevyrábí bezporuchové a dokonalé stroje. Prostě se někdy něco někde poláme. Rozdíl je ovšem v tom, že je snaha o nápravu, problém seřeší a vyřeší a to není dneska vždy standartem. Přestabový set je už i na tránkách.Takže souhlasím, Vari si zákazníků hledí a je k jejim problémům citlivá.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 222.59 (?), 5.4.2016 17:59, zobrazeno: 4379x

Dobrý deň,

má s tým niekto praktické skúsenosti? Premýšľam nad kúpou. Dozvedel som sa, že v minulosti mali tieto stroje chybnú sériu, kazili sa a neviem, či výrobca tieto závady úplne eliminoval. Prípadne, vedeli by ste mi odporučiť podobný jednoúčelový stroj s podobnými parametrami? Hľadal som niečo ale s kvalitnejším motorom (B&S) no buď to boli väčšie stroje, prípadne menej známe značky, s ktorými nemám skúsenosti. Ďakujem.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 9.6 (?), 5.4.2016 20:36

Dobrý den, ano, objevily se zde problémy s převody, ale VARI vše eliminovalo - došlo k velké úpravě v převodech, obě řemenice jsou nyní kovové, je tam použit i lepší řemen. Skříň řemenovýho převodu má zvětšený otvory pro lepší chlazení - delší životnost. Byl upraven i vnitřek převodovky, takže šnekové kolo je bronzové (jejich osvědčený materiálový standart, který mají už celá léta). Myslím, že v dnešní době není úplně obvyklé, aby se takto přiznaly problémy, ale VARI šlo s pravdou ven. Je to totiž jedna z mála českých firem, které jde v dnešní době o zákazníka. Co mám poslední informace, nemusíte se bát, série pro rok 2016 jsou takto upraveny již z výroby a problémy už nehrozí. S K60 jsem párkrát dělal a je to solidně vyvážený pracant s velmi kvalitními pracovními noži. Teď mají ještě další nové modely s kuželovou spojkou  - ten silnější KF 200 má záběr 85 cm, motor XP-200 (používají na globalu, agathě a kartáči CB-80) a stojí necelých 13 tisíc. Menší KF 140 má XP-140 a stojí devítku. K60 stojí mezi nimi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 11.107 (?), 6.4.2016 20:18

Jsem rád, že se najde někdo, kdo celkem chápe, že ani Vari nevyrábí bezporuchové a dokonalé stroje. Prostě se někdy něco někde poláme. Rozdíl je ovšem v tom, že je snaha o nápravu, problém seřeší a vyřeší a to není dneska vždy standartem. Přestabový set je už i na tránkách.Takže souhlasím, Vari si zákazníků hledí a je k jejim problémům citlivá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 9.6 (?), 7.4.2016 16:37

Je to v dnešní době neobvyklé, ale je to tak. Tenhle přístup se mi líbí - prostě nezatloukají a vylezou s problémem ven. Tomu se říká správný a velice poctivý přístup. Ono totiž zákazníka není jen tak dostat zpátky, když se naštve, sami to určitě znáte.  Osobně mám za to, že si tím ještě zlepší už tak výborné renomé, protože se prostě snaží.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika