Příspěvky uživatele - 72.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadení borovice (jehličnanů), 17.7.2013
Pomůže klasický postřik na savý a žravý hmyz. Po pár dnech, kdy už bude škůdce 100% mrtvý, můžete ty hnědé kokony z borovice strhnout.
Kočka na zahradě, 15.7.2013
Koukám Danieli, že máš problém především s gramatikou. Nyní ale k věci. Pročetl jsem příspěvky níže a dovoluji si celou diskuzi k problematice koček na zahradách shrnout následovně: V dnešní době minimálního chovu drobného užitkového... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 18.6.2013
Kdysi dávno mě jako 8-letého kluka naráz pobodalo cca 10 včel, když jsem projížděl kolem pojízdné vlečky s úly. Naštěstí jsem nebyl alergik, takže do týdne jsem byl zcela fit. Až s odstupem času jsem si uvědomil, že majitel té vlečky byl hrozný ....,... celý příspěvek >
Kočka, 14.6.2013
Mám na zahradě voliéru, do které se pravidelně dobývala jedna a tatáž kočka. Nechtěl jsem čekat až se jí to jednou podaří a proto jsem nalíčil klícku s návnadou a kočku chytil. Nastal ovšem problém, co s ní? Žádný soused se k ní nepřihlásil a bylo... celý příspěvek >
Jmelí bílé ničí, 17.4.2013
No paráda! Ještě se tím chlubte, že pomáháte rozšiřovat tuto parazitickou rostlinu. Rozumného člověka něco takového snad nemůže ani napadnout.
Tis - lze ho zachránit a tvarovat?, 12.4.2013
Tisy máte vy, ale stříhá je manželka? To máte fajně zařízené. :-)
Korejská jedle, 19.2.2013
Markéto, co se tak před položením dotazu nejdříve trochu rozhlédnout po názvech příspěvků ve fóru? Tady se to již řešilo.
Jedle ojíněná, 17.12.2012
Nebude-li strom v budoucnu moci nabýt svých běžných rozměrů a vám jeho osud není lhostejný, rozhodně ho zavčas přesaďte (duben nebo září). Nemáte-li kam, pak ho nabídněte zájemcům (nemusí to být zadarmo). On se jistě někdo najde, kdo si ho sám i... celý příspěvek >
Přesazení vzrostlého smrku, 20.11.2012
Přesadit lze vše, jen je nutné na to mít patřičné finance. Na tomto odkaze je video přesazení 15 m vysokého smrku v Praze.
Neodborně zasazená borovice, 31.10.2012
Navrhuji: a) Pata a Mata zastřelit. :-) b) Do borovice už "nevrtat", kořenový bal by se mohl rozpadnout definitivně a to by byl konec. Osobní zkušenost s přesazováním "nekontejnerovaných" vyšších borovic (kdy bal je jen v jutě a... celý příspěvek >
Přesazení buxusů, 31.10.2012
Buxusů, buxusy,... no FUJ, takhle skloňovat latinský název. Neznáte snad hezký český název Zimostráz? :-) Doba pro jejich přesazení je sice vhodná ovšem jak zde již bylo psáno, je třeba počítat se zimní zálivkou. A tady ruku na srdce, jistě... celý příspěvek >
Korejská jedle - rezne jehličí, 9.8.2012
Ano, uschlou horní část jsem odřezal a chybějící terminál si strom vytvořil během dvou let nový. Ještě tak tři roky a nikdo nepozná, že prodělal uvedené zkrácení. Do další či nové jedle korejské, uhyne-li časem stávající, ale rozhodně... celý příspěvek >
Živý plot z tisu prostredného a dieťa, 9.8.2012
Já vysvětluji jen jednou. Pak už jenom řežu, řežu a řežu (ale ne tisy). A co dělat, když nepomůže ani preventivní výprask? Pak už zbývají jen Grünsteinovy klystýry a výplachy žaludku.
Strom, výška cca 6-8 m, s rozložitou hustou korunou, 24.7.2012 Obsahuje fotku
Ten Hloh je dekorativní jen když kvete. Takový Javor jasanolistý - Acer negundo ´Variegatum´ je dekorativní svými zeleno bílými listy od jara do podzimu. Dorůstá do výšky max.10 m a jeho koruna bývá široká také okolo 10 m. Větve s olistěním... celý příspěvek >
Skusenosti z presadenia borovice, 14.6.2012
Nějaké zkušenosti s tím mám a mohu říci jen jedno: Nesmí dojít při přesazování k přeseknutí větších kořenů a především kořenový bal musí držet pohromadě! Pokud dojde k jeho rozpadnutí a zůstanou jen holé kořeny, strom to už... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika