Příspěvky uživatele - 208.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorový křovinořez Solo 109 B, 18.7.2012
Tak potom ta pauza způsobila, že motor nebyl tak teplý, aby nastartoval bez sytiče snadno. Startoval jste bez sytiče?
Jaký motor pro sekačku na svah?, 18.7.2012
Motory Honda mají uváděnou svahovou dostupnost 25*, ale to je vlastně dostupnost stroje, na kterém jsou instalovány. Já bych vybral 4t, neboť s tím není problém. Zatím jsem neslyšel o jediném 4 taktu zadřeném vlivem svahu. Pokud na svah pojedete s... celý příspěvek >
Motorový křovinořez Solo 109 B, 18.7.2012
Pro klid můžete sundat hadičku od benzínu z karburátoru, nasadit inj. stříkačku a zkusit ji nasát. Pokud to půjde do téměř plného obsahu, problém s odvzdušněním není. To zasyčení bych odhadoval na přetlak. Teplý motor špatně startuje při špatně... celý příspěvek >
Olej do sekačky, 18.7.2012
Zde bych se držel doporučení dle návodu a dodržení výměn oleje, dle provozu resp doby. Každý olej stárne a degraduje, vlivem teplot, prostředí, provozem. Také zdravím.
Jaký motor pro sekačku na svah?, 18.7.2012
Motory Honda mají uváděnou svahovou dostupnost 25*, ale to je vlastně dostupnost stroje, na kterém jsou instalovány. Já bych vybral 4t, neboť s tím není problém. Zatím jsem neslyšel o jediném 4 taktu zadřeném vlivem svahu. Pokud na svah pojedete s ... celý příspěvek >
Vymena zapalovani Vari Honda GXV 160, 18.7.2012
Zkuste se zeptat u firmy KASUMEX spol. s r.o., kupoval jsem tam komplet startování na GCV 160 za 1/3 cenu a je kvalitní se zárukou.
Výběr křovinořezu na vysokou trávu ve svahu (cca 1700m2), 18.7.2011
To už je na tom prodejci, co Vám doporučí a potom si to vyříkejte:). FS 260 má motor 2mix, což je motor s předvýplachem motoru čerstvým vzduchem z důvodu snížení emisí, palivo je směs 1:50. FS 310 má motor s ventily, jako 4 takt, ale palivo je také... celý příspěvek >
Stihl FS 130, Castor CB 43DS, ABG 550, 25.6.2011
Jasny, stroj o skoro dvojnasobnem vykonu a s 2taktnim motorem hrave roztoci zaci nastroj ined do otacek ale i tak zastavam nazor (prevzaty z prodejny Stihl) ze je blbost sict plnej ubrat plnej ubrat podle pohybu doleva doprava... Ani by me to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika