Příspěvky uživatele - 174.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dub, 19.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, neví někdo co je na těch listech, plíseň nebo houba?A popřípadě co na to pomůže.
Bílý povlak na mátě indiánské, 17.7.2013
Děkuji a co se na "Padlí" používá? Dá se rostlina ještě zachránit nebo ji mám zlikvidovat? 
Bílý povlak na mátě indiánské, 17.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, na mátě indiánské, kterou mám v truhlíku s muškáty na balkoně se objevil na listech bílý povlak, který se rozšiřuje. Je to nějaká plíseň? Co s tím můžu dělat? Předem díky, Edita
Borovice - co je to za housenku?, 23.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, neví někdo co je to za housenku, ničí borovice.jak se proti ní bránit.
Zmijovec kvete letos o něco dřív, 23.2.2013 Obsahuje fotku
už se otevřel i druhý květ, oba v plné kráse. až na ten smrádek  
Zmijovec kvete letos o něco dřív, 22.2.2013 Obsahuje fotku
má asi 8 let a 140 cm
Plevel u sazenic lesních stromků, 30.1.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám větší množství sazenic lesních stromků v květináčích, existuje nějaký postřik na plevel co nepoškodí stromky.trhání plevele nepomáhá.příprava na jaro.
Borovice, 25.11.2012
Dobrý večer, podle čeho se dá rozeznat borovice vejmutovka od borovice himalájské, vypadají stejně
Borovice - co je to za druh?, 17.10.2012 Obsahuje fotku
Stromek má 180cm jehlice mají kolem 5cm
Borovice - co je to za druh?, 16.10.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer, mám na zahradě borovici většinou má ve svazku dvě jehlice ale na konci větví se objevují svazky po třech jehlicích
Fazol šarlatový sklizeň, 15.10.2012
Zdravím všechny a ráda bych se zeptala, zda můžu nechat "doschnout" semena vyloupnutá ze zelených lusků fazolu šarlatového a pak je použít třeba na polévku, nebo jestli takto sklizené nejsou k jídlu použitelné. Vždy jsem lusky nechala... celý příspěvek >
Srdcovka pořád roste, 1.8.2012
Tak to je pozitivní zpráva:) Děkuji!
Srdcovka pořád roste, 27.7.2012
Děkuji za odpověď, snad se zatáhne... Je odkvetlá už asi měsíc, tak jsem myslela, že už je na čase... :-) Markéta
Srdcovka pořád roste, 26.7.2012
Ahoj, letos jsem si koupila srdcovku, zasadila ji, krásně kvetla, ale když odkvetla, tak nezatáhla. Pořád je stejná, jen listy trochu zesvětlaly, ale nejsou ani zvadlé, ani žluté.Můžete mi poradit, co mám dělat? Mám ji seříznout nebo nechat... celý příspěvek >
Borovice, počet jehlic ve svazku, 23.7.2012
Děkuji za určení. Tomáš
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika