Příspěvky uživatele - 115.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pestujete na záhrade huby zo sadby?, 23.10.2014
Na jaře jsem koupil sadbu hlívy a tu jsem očkoval do špalků. Nyní v říjnu jsou plně obrostlé. Problém je, že chutnalí slimákům. 
Co je to za odrůdu?, 3.8.2013
Z jednoho listu se nedá posoudit odrůda.   Já to dělám přes google obrázky a klíčovým slovem je "reva vinna"
Co to mám na plodech II, 16.6.2013 Obsahuje fotku
Prosím o radu, moje švestičky mají nějakou chorobu. Co dělat?
Rajčátko moje, 10.6.2012
Rajčátko moje. Poškozené sazenice byly zakoupeny, ty naše vypěstované, poškozeny nejsou. Při zakoupení, nebylo nic vidět. Čím to ale ten prodejce postříkal, se asi nedovím. K takové chybě se nikdo hlásit nebude.
Rajčátko moje, 10.6.2012
Děkuji Jiřince i Mirkovi. Snad se to zlepší.
Rajčátko moje, 9.6.2012 Obsahuje fotku
Horní lístky rajčat jsou zažloutlé a kadeřavé. Je to plíseň, nebo nějaká nemoc. SOS, za radu děkuji.
Ako pomoct reve spalenej mrazom?, 30.5.2012
Solaris nepřežil mrazíky. Favorit to přežil skvěle. 
Postřiky, 6.5.2012 Obsahuje fotku
Réva rychle narašila, ale tvar některých listů je trochu poškozen. Prosímo radu. Díky.
Perenospora na plodech, 24.8.2011 Obsahuje fotku
Mám podobný problém, plody na lubraskách / Isabella / jsou zabarvené do hněda a po dotyku opadávají.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika