Příspěvky uživatele - 164.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vadná svíčka NGK-CMR 7H, 19.6.2008
NGK je špička v zapalovacích svíčkách, problémy s touto značkou jsou opravdu ojedinělé. Tazateli: Nevím, zda je to vadný kus, ale zkuste koupit jinou, a vyzkoušejte, stojí 50,- Kč.
Množství oleje u Hondy HRG 415 C3, 19.6.2008
Hladinu nalévaného oleje byste měl vždy postupně kontrolovat proti ryskám na měrce a nespoléhat pouze na předepsané množství, a to nejen u zahradní techniky. Jednak nemusíte vypustit úplně celou předchozí náplň, jednak se v motoru tvoří úsady, a... celý příspěvek >
stihl 024 AV carb. tillotson, 18.6.2008
Na tento příspěvek jsem narazil až teď, tak pouze napíšu svou zkušenost pro ostatní se stejnou závadou. Měl jsem tento karburátor na uvedené pile. Během dvouhodinového řezání pila najednou přestala táhnout a začala se chovat stejně, jako popisuje pán... celý příspěvek >
kosacka husqvarna royal 49 s, 15.6.2008
Motor má patrně katalyzátor, ale určitě nemá vstřikování, pouze karburátor. U zahradní techniky není vstřikování potřeba, protože motory pracují plusmínus v konstantních otáčkách, takže NEŘÍZENÝ kat je nastaven na emise provozních otáček... celý příspěvek >
Problém s motorem Jikov 1453 Iskra, 15.6.2008
Zda motor hází jiskru, poznáte snadno. Měla by být sytě modrá, ne oranžová ani jiná. Palivem to zamozřejmě být může, není nic snazšího, než to vyzkoušet s palivem čerstvým.
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 14.6.2008
Bunny, nezlobte se, ale píšete páté přes deváté. Nejde až tak o to, který tast je objektivní, ale spíše, že se za test vydává něco, co jím vůbec není. Pokud máte test, kde jsou měřeny a porovnávány parametry a hodnoty u všech výrobků, můžete tomu... celý příspěvek >
Typ čerpadla, 14.6.2008
Nechci vás chytat za slovo, ale zrovna membránová čerpadla jsou na nečistoty studniční vody, už ze svého principu, háklivá nejméně. Tím myslím tvrdé částïce, zejména písek, který membráně nevadí, zatímco guferům a také vrtulce klasického... celý příspěvek >
kosacka husqvarna royal 49 s, 14.6.2008
Použití karburátoru a katalyzátoru se nevylučuje ani nepodmiňuje. Skromně tipuji, že motor s elektronickým vstřikováním se pro malou zahradní techniku ani nevyrábí.
Motor Jikov GH 1509 regulátor otáček 4 takt, 10.6.2008
Zkuste to zde, ale není to výrobce: http://www.motorjikov.cz/?c=24&p=54 Tím je SOOO Čebel, Bělorusko.
Předražené pily, benzin vs. elektrika, 6.6.2008
Na tu vámi uvedenou blbost mne upozorňovali prodejci ve velkoskladu a také elektrikář, který dělá revize a který jistič zapojoval. Dále mne (bez ironie) varoval, že někteří elektrikáři mají potřebu kritizovat jak laiky tak ostatní... celý příspěvek >
Co to je?, 4.6.2008
Nepřipomíná rostlinka spíše rajče? :-) Jedná se o mochyni peruánskou, příbuznou rajčete, ale chutná jako ovoce. Myslím, že je již zralá (musí být na pohmat měkká asi jako třešeň.
Testy, 30.5.2008
2 Vojta: Ano, vyhrál křovinořez komatsu a minule vyhrála sekačka, tuším, John Deere. Na druhém místě byl vždy, za nižší cenu, stroj od Bédi. K testům. Jak již bylo řečeno, nebyla měřena a naměřena žádná hodnota, pouze sepsány jakési subjektivní... celý příspěvek >
Jakou sekacku na hodne vysokou travu na suseni, 30.5.2008
Pokud jde o pohon, tak vari má šnekovou převodovku plus náboje s volnoběžkami. Není to sice diferenciál, ale když jsem viděl pohony u dakru - přítlačná kolečka k obvodu kol, nebo nekrytá plastová ozubená kola, tak proti tomu je šnek vesmírná... celý příspěvek >
1000 litrová nádrž od Rondapu - ohřev užitkové vody, 15.5.2008
S těma kýblema od primalexu pozor! Primalex není závadný, a když se sloupne etiketa a nalepí se na pixlu třeba follow me, vypadá to dost dobře. Každý rok jezdíme do Chorvatska na stejné místo, už nás tam znají a chladničky primalex moc obdivovali. V... celý příspěvek >
Hlinikove zebriky, 6.5.2008
Představuji si to tak, že navštívím několik známých, kteří mají různé typy a délky žebříků, ty si, s jejich svolením, vyzkouším, což jsem udělal a žebřík následně vybral a koupil u prodejce, který vyzkoušení také nabízel. Na profi žebříky mě ochotně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika