Příspěvky uživatele - 67.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace rostliny, 21.1.2013
Děkuji za pomoc. Vskutku to bude Fittonie. Podle googlu si myslím, že by to mohl být kultivar Fittonia argyroneura 'Red Vein'
Identifikace rostlin, 20.1.2013 Obsahuje fotku
Onen sukulent vypadal ještě před dvěmi lety takto.
Identifikace rostlin, 20.1.2013
Za identifikaci kaktusu mockrát děkuji. Ta se zdá býti správná. Ale s tou tlusticí jsem na pochybách. Podle různůch obrázků na "gůglu" má crassula ovata jiný tvar listů.
Identifikace rostlin, 18.1.2013 Obsahuje fotku
A zde je onen sukulent:
Identifikace rostlin, 18.1.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřebav bych pomoct s určením jednoho kaktusu (který je pravděpodobně Mamillarie, ale druhové jméno neznám) a jednoho sukulentu. Děkuji.
Identifikace rostliny, 18.1.2013
Ještě bych dodal, že listy jsou na ohmat velmi tuhé, jakoby z papíru..
Co je to prosím za rostliny?, 18.1.2013
Mockrát děkuji za radu
Identifikace rostliny, 17.1.2013 Obsahuje fotku
Poznáte někdo, prosím, tuto květinu?
Co je to prosím za rostliny?, 17.1.2013 Obsahuje fotku
Nepoznáte někdo, prosím, tyto dvě malé rostlinky?
Neznámý listnáč, 14.5.2012
Tak jsem si šel znovu prohlédnout strom, ze kterého jsem sesbíral semena. Moje přítelkyně mi řekla, že vypadá jako akát. Na Vaši radu jsem si prošel bobovité stromy a všechny znaky ukazují, že jde o Trnovník akát (Robinia pseudoacacia). Zvláště lusky... celý příspěvek >
Neznámý listnáč, 12.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, před třemi týdny jsem zasadil semínka listnáče posbíraná v centru Brna a už vyklíčily. Nevíte, prosím, co je to za strom? Děkuji, D.
Identifikace - Pinus mugo?, 12.5.2012 Obsahuje fotku
Zde je fotka celé rostliny. Šišky doopravdy ještě nemá... D.
Identifikace - Pinus mugo?, 11.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych se ujistil, zda-li je na obrázku skutečně Pinus mugo. Děkuji, D.
Pinus pinea, 16.5.2011
Podařilo se mi vypěstovat ze semen několi borovic pínií a rád bych z nich udělal bonsaje. Nevíte někdo, zda li je mohu pěstovat v bytě? Děkuji
Pinus pinea (Borovice pínie), 15.5.2011
A přežije celoročně v bytě?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika