Příspěvky uživatele - 9.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zaschlé větve slivoně, 2.5.2012
Mráz někde (mně u Prahy) opravdu řádil. Počkal bych do července, pak bych využil nových výhonků k vytvoření nové koruny, suché části bych pak odřízl. Dejte zprávu, jak to dopadlo. Zdravím - Jarda.
Odrůda, která překonává Coxovu renetu?, 2.5.2012
Coxovu renetu (koksáče) jsem kdysi pěstoval, bez postřiků to byla beznaděj, chuťově vynikající, ale stromy odcházely. Teď mám Topaz a jsem uchvácen, chuťově se Coxově určitě vyrovná. Navíc nemusím vůbec ve vegetaci stříkat, jen hnojím a po opadu... celý příspěvek >
Daju sa teraz este vypestovat rajciny a papriky zo semien?, 2.5.2012
Píšu o rajčatech - o papriky už bych se nepokoušel, leda ve skleníku. Jarda.
Daju sa teraz este vypestovat rajciny a papriky zo semien?, 2.5.2012
Venku ještě budou chladna, já bych ihned vysel semena doma v teple, za 10 dní se dají přepichovat do kelímků, za dalších 15 dnů v teple dokážou vyrůst na 20 - 30 cm a kolem 25.5. můžou jít na záhon a budou mít zpoždění tak 10 dnů. Zdravím a dejte... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika