Příspěvky uživatele - 220.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je za rostlinu?, 3.11.2012
Bromélie určitě ne, vlevo dole je vidět kousek zubatého listu se žilnatinou - zřejmě to je nějaká fotka orosené chlupaté rostliny...  Lída
Postavení na orné půdě, 3.11.2012
U nás se ČZS snažil jednat, jenže se vychází z vyhlášky města HK a tak neuspěl. V místě bydliště platíme každý za osobu a v případě chatek za objekt (kdo chatku nemá, neplatí).  Ale jak jsem psala, aspoň tam máme kontejnery a 1x týdně je... celý příspěvek >
Okrasný len, 3.11.2012
U mne to byl Linum perenne a L.flavum. Ale byla to předminulá zima, kdy dost mrzlo, nebyly ničím chráněné a navíc je u nás zem spíš mírně kyselá až neutrální. Holt jim příště přidám vápenec a příkrývku na zimu.   Lída
Neznámá choroba ibišku, 2.11.2012
Že by třásněnky? Měla jsem je kdysi dávno doma na jedné kytce také - - nakonec šla kytka do kontejneru, nemohla jsem se jich natrvalo zbavit...   Lída
Okrasný len, 2.11.2012
Hm, tak to bude tím, paní Dano - měla jsem přes něj položené jen jeho ostříhané stonky - asi chce lépe chránit... Ale to nic, tak příště, až ho pořídím  ;-)))     Lída
Zájímavý listnáč, 1.11.2012
A co si ji zkusit od těch sousedů nařízkovat? Prý nejlépe zakořeňují hned po odkvětu (já už řízkovala všechno možné, ale azalky ještě ne, ty zas množí sousedka).         Lída
Postavení na orné půdě, 31.10.2012
V HK je to také tak, jen za chatku se platí poplatek v poloviční výši, než za byt. Žádné jednání (ani ÚS ČZS) nepomohlo. Přitom když jsme na zahradě, nejsme doma, že? Ale je fakt, že tam dali tři kontejnery a odpad nám odvážejí.  Být vámi, tak... celý příspěvek >
Jak přimět Cambrie ke květu?, 30.10.2012
Dobrý den, mám doma kromě Phalenopsisů také tři Cambrie. Vytvoří nové pahlízy, z těch zas další, ale nekvetou. Co s nimi? Zkoušela jsem je dát do chladna, ale tam jim začly žloutnout listy.  Mám omezit zálivku? Mají jemné kořeny, tak se docela... celý příspěvek >
Připouštění, 30.10.2012
Asi vám to po půl roce už nepomůže, ale pokud je samec plodný, bývá příčinou obezita samice. Potřebuje shodit trochu sádla, jinak nezabřezne.  Lída
Kniha pro začátečníky, 30.10.2012
O řezu je srozumitelně psaná starší knížka Fr.Kyncl : Řez ovocných dřevin.    Lída
Okrasný len, 30.10.2012
Také mi bylo řečeno, že je to trvalka, ale zimu nepřežil ani modrý, ani žlutý...  Lída
Připouštění, 30.10.2012
Záleží na tom, jestli máte venkovní kotce nebo v uzavřené místnosti a jestli vám jde jen o získání množství masa bez ohledu na stav králice nebo ji chcete udržet v dobré kondici déle. My jsme ve venkovní králikárně připouštěli koncem ledna (mladí v... celý příspěvek >
Venkovní orchidej, 29.10.2012
Tak jsem to také nevěděla, ale zajímalo mne to, tak "strýček google" poradil - na zimu půdu kolem zakrýt 10cm vrstvou směsi hoblin a polystyrénu, přikrýt chvojím, aby se to nerozlétalo. Nepřikrývat kůrou, působí agresivně. Snad jsem trochu... celý příspěvek >
Slepice žere vejce, 24.10.2012
Dala bych jí párkrát maso, když žere vejce, vypadá to, že jí chybí bílkoviny.  Lída
Uzdravení Skalníku, 24.10.2012 Obsahuje fotku
Také mi to nejdřív připomnělo kalinu, ale pak jsem zjistila, že existuje skalník vrbolistý var.floccosus, který opravdu takové listy má... Jinak bych ho ostříhala nakrátko a viděla bych příští rok...   Lída
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika