Příspěvky uživatele - 157.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomologie starých odrůd, 22.2.2012
Je to veľmi poučný web. V google chrome som ho pridal medzi obľúbené záložky. Snímky plodov sú kvalitné, užitočné je porovnanie plodov v košíkoch. Trocha mi chýba pár informácií o jednotlivých odrodách. Oplatí sa kliknúť na Datenbank. Vedľa... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 22.2.2012
Zdravím Vás Zdenku! Sadeničky na prvej snímke máte naozaj slabé. Tento rok by som znovu zapestoval kmienik. Na ďalších snímkach je to výrazne lepšie. Pri rozhodovaní o type vedenia máte na výber z viacerých možností. Niektoré tu dnes boli... celý příspěvek >
Renety, 21.2.2012
Plody Kalvilu na snímke p.Eleny sú naozaj pekné. S listami už je to horšie. Predpokladám, že p.Elena ničím nestriekala. Vlani, aspoň u nás, bola priaznivá jar, počas sezóny som na jabloniach- ani na vnímavých odrodách- nenašiel, napriek absencii... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 21.2.2012
Správne položená otázka ohľadne dĺžky letorastov. Podľa veľkosti hrúd na ornici na snímke tipujem, že nie sú dlhšie ako meter. Na stredné vedenie by to stačilo, na vysoké nie. Keby sa ale p. 0.70 rozhodol pre kompletné ostrihanie výsadby na 2 očká,... celý příspěvek >
Ruská zima, 21.2.2012
U nás bolo ráno mínus 6. Marec bude zákonite teplejší ako február. Slnko má už parádnu sílu. Počul som už aj predpoveď na apríl: silné horúčavy, zima má preísť rovno do leta. To by nebolo dobré pre čerstvo naštepené očká viniča. Najlepšia jar na... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 21.2.2012
Viničové sadenice nie sú semenáčky okrasných rastlín. Slúžia na produkciu hrozna. Rezných rán sa obávať nemusíte. Či ich budete zatierať alebo nie, rany sa vždy zahoja. Verte starým vinohradníkom! 
Jablko prince Albrechta, 21.2.2012
Mňa by pane Zdeňku zaujímalo nielen to, aké staré odrody sa Vám podarilo zohnať, ale ktoré moderné odrody pestujete a či máte u rezistentných odrôd problémy s výskytom hubových ochorení? Ak potrebujete pochopenie pre Vašu vášeň zo strany drahej... celý příspěvek >
Jakou atraktivní švestku pro děti, 21.2.2012
Takisto si myslím, že z geneticky modifikovaných rastlín sa robí zbytočne strašiak. Ich zdravotná neškodnosť sa preveruje dosť dlho. Karcinogénny účinok, tak ako niektoré reziduá pesticídov, konzumácia GMR rozhodne nevyvoláva.
Co vaše réva? (2012), 21.2.2012
Keby sa Vám podarilo v priebehu marca natiahnuť drôtenku, odporúčam vždy silnejší z dvoch ťažňov ohnúť na oblúk a zaťažiť max. 2 strapcami. Slabší letorast by som začiatkom marca zastrihol na 1 očko, z ktorého počas sezóny vypestujete budúci druhý... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika