Příspěvky uživatele - 90.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký strom vysadit do předzahrádky k chalupě - č. Sibiř, 13.12.2011
Předpokládám, že jste z tzv. České Sibiře. Bydlíme zde také. Výbornou zkušenost z vlastní zahrady máme s okrasnou třešní - sakurou, kultivar Brilant. Nádherně zjara kvete, osypaná růžovými květy. Roste sloupovitě, jakoby vícekmenný keř, snáší řez po... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 24.7.2010
Určitě půjdeme a budeme zkoušet, ale zatím stále nebyl čas :(Teď je takové práce, že nevíme kam dřív skočit, natož ještě obíhat obchody. Manžel chodí normálně do práce, takže na vše je vždy jenom odpoledne, a to je znát. Diskuze nás dokázala... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 23.7.2010
Tak se v tom správně začínám ztrácet :D :D Nezbývá, než pečlivě znova pročíst diskuzi, vypsat si všechny doporučované stroje+recenze na ně, najít si je na netu a porovnat. Díky všem za rady :). TR
Lepší křovinořez - který?, 19.7.2010
:D to určitě, jde jen o to, aby byl prodejce schopný to ukázat a naučit... je to vždycky lepší, než jít stylem "pokus-omyl", zvláště u tak drahého a nebezpečného stroje.
Lepší křovinořez - který?, 18.7.2010
Aha, tak to je taky zajímavá informace. To by ovšem měl umět každý solidní prodejce, napasovat přístroj na člověka tak, aby mu sednul. I na to se tedy zaměříme. Díky.
Lepší křovinořez - který?, 18.7.2010
Všem děkuji za názory! Po včerejší hodinové práci se sousedovic OM (8,5kg) byl manžel vyřízenej. Oba jsme výrazně menší postavy a manžel si stěžoval např. i na to, že to mělo příliš dlouhou tyč. Ovšem výkon super, to zase ano. Takže budeme muset... celý příspěvek >
Černý bez - lze předpěstovat?, 18.7.2010
Děkuji za rady, taky jsem si říkala, že předpěstovávat jedině v kontejneru, jen jsem myslela, že budou muset být větší, ty petlahve mě překvapily. Takže směle do toho :)
Černý bez - lze předpěstovat?, 16.7.2010
Bez sice není okrasná dřevina, ale nevím, kam jinam s mým dotazem. Je možné Bez předpěstovat a do půdy zasadit až např. 3letou rostlinu? Nebo by přesazení nepřežil? Vím, že roste relativně rychle, ale i tak, čím dřív bude velký, tím lépe. Nicméně do... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 16.7.2010
Hmm, tak mi z vašich popisů vychází 3 modely: HQ 335 Rx, Stihl FS 130 a Dolmar MS 340... Je tedy možné s těmito křoviňáky obhospodařit 3ha pastvin (rozumějte podsekání ohradníku, vysekání nedopasků - většinou kopřivy, bodláky, mrkvice, vyžínání... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 16.7.2010
Tak už jste mě nahlodali, jestli požadavky nejsou skutečně přehnané... je fakt, že ta hmotnost -čím nižší, tím lepší, má něco do sebe... s 8kg už by asi musel pracovat jen manžel, když bude lehčí, zvládnu to i já :) Cenově se mi docela zalíbil ten... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 16.7.2010
Děkuji. Ono to není jen na normální trávu, ale "klacky" od bodláků, mrkvice, šťovíků apod... současný křoviňák (cca 0,8 kW? Teď nevím přesně) s tím má hodně velké problémy (má problém i s půlmetrovou klasickou trávou), zatímco sousedův... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 16.7.2010
Chtěla bych se poradit ohledně křoviňáků. Potřebujeme nějaký už opravdu lepší, o výkonu od 2kW a větším objemu (nad 40 cm3). Zároveň ale, aby nebyl zase extremně těžký (max. 8kg) a drahý.. Využití: vysekávání nedopasků na pastvinách, podžínání... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika